Drużyna Spolszczenia
Rozwój postaci - balans - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Rozwój postaci - balans (/showthread.php?tid=353)



RE: Rozwój postaci - balans - Capitan1234 - 04.12.2016

łoo to już od 90 jest próg ja do zakonu chce przystąpić to siła chyba będzie potrzebna co?


RE: Rozwój postaci - balans - Lewkooo - 04.12.2016

Nie tylko siła... Kręgi też będą potrzebne.


RE: Rozwój postaci - balans - Capitan1234 - 04.12.2016

o kurcze to i mana będzie potrzebna a mi się oni wydawali na takich koksów w zbrojach to do jakiego momentu warto budować silę?


RE: Rozwój postaci - balans - Lewkooo - 04.12.2016

Mane z bonusow raczej na spokojnie wbijesz, a co do siły to się nie wypowiem,bo nie wiem jak to wygląda ze zbrojami.


RE: Rozwój postaci - balans - Jonxx - 04.12.2016

Szczerze, to dawno to było i dokładnie nie pamiętam, ale ja chyba uczyłem się do 40-50~ i później z samych bonusów + set wojownika, i pas mocy (+10 siły) mogłem nosić niemal każdą zbroję którą otrzymywałem, za wyjątkiem kilku.


RE: Rozwój postaci - balans - maciek456 - 04.12.2016

Jak chcesz być mrocznym wojownikiem to nie musisz ładować nic w manę, ta z bonusów spokojnie wystarczy, ale musisz nauczyć się 3 kręgów(to kosztuje chyba 20 albo 25 PN, nie pamiętam), jeśli chodzi o siłę to pancerze gildyjne nie mają jakichś wyśrubowanych wymagań. Ja jak grałem mrocznym to wyuczyłem się chyba siły do 60 czy 70 i później zjadałem bonusy, możesz wbić więcej siły, ale 90 to maks, bo później już się nie opłaca. Naucz się też eliksiru siły, bardzo się przydaje.


RE: Rozwój postaci - balans - Capitan1234 - 04.12.2016

eliksir mówisz hmm tylko on daje tylko 2 punkty z tego co się orientuje


RE: Rozwój postaci - balans - maciek456 - 04.12.2016

To dwa razy tyle co korzeń, opłaca się bo można tych mikstur sporo zrobić. Nauka eliksiru kosztuje 20PN, tyle co 10 siły, więc po uwarzeniu 6 sztuk eliksiru już się jest "do przodu" jeśli chodzi o PN, eliksirów można zrobić na pewno więcej niż 10, więc bardziej się opłaca eliksir niż przeznaczenie 20PN bezpośrednio na naukę siły.


RE: Rozwój postaci - balans - Capitan1234 - 04.12.2016

aha dzięki za info a na 9 levelu mogę wkroczyć do doliny przodków bez obaw że mnie zjedzą potwory?? hehe


RE: Rozwój postaci - balans - Lewkooo - 04.12.2016

Tak spokojnie.


RE: Rozwój postaci - balans - maciek456 - 04.12.2016

Zależy jak rozdawałeś PN, ja szedłem jakoś koło 12, ale sporo wydawałem na "niebojowe" umiejętności. Ogólnie to w DP jest sporo zadań, które nie wymagają wyciągania miecza, więc odwiedzić tą lokację warto. Najwyżej nie wybijesz wszystkiego i wrócisz jak będziesz mocniejszy.


RE: Rozwój postaci - balans - Memorius - 04.12.2016

Taka kolejna moja dygresja gdy czytam od czasu do czasu ten temat.
Moim zdaniem Gothic, a zwłaszcza G2 P to Tajemnica i Przygoda w czasie rzeczywistym, a nie składanie szafki z Ikei według zakupionej w komplecie instrukcji.
Mylę się?


RE: Rozwój postaci - balans - Token - 04.12.2016

(04.12.2016, 23:57:45)Memorius napisał(a): Taka kolejna moja dygresja gdy czytam od czasu do czasu ten temat.
Moim zdaniem Gothic, a zwłaszcza G2 P to Tajemnica i Przygoda w czasie rzeczywistym, a nie składanie szafki z Ikei według zakupionej w komplecie instrukcji.
Mylę się?

Oczywiście, że się nie mylisz. Ale niestety jest tu w sporej części winien schematyzm klasycznego Gothica, który przełamać, jak widać, jest arcytrudno...


RE: Rozwój postaci - balans - Lewkooo - 05.12.2016

Nawet nie wiecie jak ja z tym walczyłem :> Myślałem godzinami czy jeść bonusy teraz czy później itp. :D No ale jakoś to poszło.


RE: Rozwój postaci - balans - Jonxx - 05.12.2016

Ja jadłem bonusy na bieżąco i jestem zadowolony z mojej postaci. :) O ile rozumiem, że ktoś może czerpać po prostu satysfakcję z wymaksowania swojej postaci, to nie ma takiej potrzeby, bo wszystko jest do wykonania nawet ze słabszą postacią. Jedyne co wg. mnie jest naprawdę ważne w buildzie to nauczenie się umiejętności pobocznych, aby móc zrobić jak najwięcej zadań.