Drużyna Spolszczenia
Gildia Kupców Tireona - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Poboczne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Wątek: Gildia Kupców Tireona (/showthread.php?tid=370)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Kupcy - Dynamind - 29.10.2016

(29.10.2016, 17:48:20)bak6 napisał(a): A rozmawiałeś wcześniej z Halvorem? Szpada pojawia się po rozmowie z nim.

Tak rozmawiałem , przeszukalem caly dom i nic , a moze jest to gdzies ukryte za sciana i jakis przelacznik to uruchamia ? Nie mam juz pojecia , nie wiem moze reinstalka pomoże , a wogole czy jaj tej szpafy mie znajde to dalsze zadania pójdą dla kupców ?


RE: Kupcy - Memorius - 29.10.2016

Nie wydziwiaj nad prostymi rzeczami.
To trywialna akcja skryptowa nie wymagająca żadnych reinstalów.
W dialogu insertuje się jeden item w domu w Lutero.
jaki wpis masz w tym zadaniu na obecny moment?


RE: Kupcy - Dynamind - 29.10.2016

(29.10.2016, 20:42:11)Memorius napisał(a): Nie wydziwiaj nad prostymi rzeczami.
To trywialna akcja skryptowa nie wymagająca żadnych reinstalów.
W dialogu insertuje się jeden item w domu w Lutero.
jaki wpis masz w tym zadaniu na obecny moment?

Dobra poszlo wcześniejszy save wczytalem przed rozmową z Halvorem , byc moze cos zj......em , sory za trucie i dzieki za pomoc ,


RE: Zadania poboczne w Khorinis - Dynamind - 30.10.2016

Krem dla Gainy , bylem u magow , byla opcja dialogowa zapytalem sie i nic , trzeba czekac na jakis rozwoj sytuacji czy na inny rozdzial ?


RE: Kupcy - Draco - 30.10.2016

Pewnie dostanę dyszkę za pisanie w niewłaściwym, ale jaki masz wpis w dzienniku, czy czasem nie masz udać się do alchemika, który stworzy nam dany krem? Czy aby na pewno szukałeś wśród wszystkich dostępnych alchemików/magów w Khorinis? Podpowiem, że ta osoba zajmuję się alchemią już od pierwszej części Gothica. Zadanie jest dostępne do wykonania w 1R, także pokombinuj.


RE: Kupcy - Memorius - 30.10.2016

Dyszka ? Niby za co?
Tok rozumowania jak najbardziej prawidłowy i logiczny.
Fakt,ze właściwa osoba zrobi krem pod pewnym warunkiem, ale dosyć jasno o tym mówi.


RE: Kupcy - Dynamind - 30.10.2016

(30.10.2016, 18:50:00)Draco napisał(a): Pewnie dostanę dyszkę za pisanie w niewłaściwym, ale jaki masz wpis w dzienniku, czy czasem nie masz udać się do alchemika, który stworzy nam dany krem? Czy aby na pewno szukałeś wśród wszystkich dostępnych alchemików/magów w Khorinis? Podpowiem, że ta osoba zajmuję się alchemią już od pierwszej części Gothica. Zadanie jest dostępne do wykonania w 1R, także pokombinuj.

Ok dzięki za info

(30.10.2016, 19:20:10)Memorius napisał(a): Dyszka ? Niby za co?
Tok rozumowania jak najbardziej prawidłowy i logiczny.
Fakt,ze właściwa osoba zrobi krem pod pewnym warunkiem, ale dosyć jasno o tym mówi.

Mówiła o alchemiku w Khorinis w miescie gadalem z Constantino Zurisem i tym co jest za kowalem Carlem nie pamietam imienia , ktos wczesniej napisal ze trzeba na wykopaliska leciec , no wiec bylem , opcja dialogowa byla na temat kremu w nawiasie kliknalem i nic


RE: Kupcy - Memorius - 30.10.2016

Cytat:Mówiła o alchemiku w Khorinis

i czemu kurwa konfabulujesz skoro mówi

AI_Output(self,other,"DIA_Gayna_Allisnormal_11_06");    //Na kontynencie używałam specjalnego kremu chroniącego przed słońcem, który przygotowywali najlepsi alchemicy królestwa
AI_Output(self,other,"DIA_Gayna_Allisnormal_11_07");    //Tutaj pewnie nie ma nawet porządnego alchemika, phi.
a wpis to
"Gaina marzy o specjalnym kremie przeciwsłonecznym. Przygotować go może tylko doświadczony alchemik."
czy ty może masz jakiejś inne dialogi i wpisy?


Cytat:Zurisem

Zuris nie jest alchemikiem , no chyba że o czymś nie wiem


Cytat:tym co jest za kowalem Carlem nie pamietam imienia

polecam albo ćwiczenia pamięci, albo zeszyt i długopis bo tych postaci z imionami jest jeszcze nie poznanych przez ciebie kilkaset


Cytat:opcja dialogowa byla na temat kremu w nawiasie kliknalem i nic

owszem "(zapytaj o krem dla Gainy)"

Riordian odpowiada
Naturalnie. Znam nawet odpowiedni przepis.

no i w czym problem? chyba już padła odpowiedź , że coś trzeba zrobić


RE: Kupcy - Quentin93 - 30.10.2016

Hej. Chciałem zapytać, czy jest możliwość znalezienia rogu smoczego zębacza na terenie Doliny Przodków lub Khorinis, czy też będę zmuszony się tej sztuki nauczyć. Chciałbym uniknąć tracenia punktów nauki na jedno zadanie. Nie oczekuje zarazem wskazania miejsca pobytu tego rogu. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie. :D


RE: Zadania poboczne w Khorinis - Bobere - 31.10.2016

Mam pytanko, gdzie można znaleźć Erasta i Kornena, pytam odnośnie tego dziwnego morderstwa z kupcami, jeśli zły temat to sorki, bo nie mam pojęcia do jakiego działu zalicza się to zadanie.


RE: Kupcy - Memorius - 31.10.2016

Po pierwsze - rozumiem, że zostało zapoczątkowane u Laresa lub od razu była akcja u Hagena.
Po prostu trzeba znaleźć znajdujących się w pobliżu miasta Kupców.
Tak to jest gdy się tylko przemieszcza przy pomocy run teleportacyjnych.
Obaj są w pobliżu bram.


RE: Kupcy - Garath1313 - 31.10.2016

W górniczej znajdziesz u kupca, właściwie to chyba opłaca się zainwestować w trofea - masz kupca na skórki w DP, na ząbki i pazurki w GD, różki też w GD się chyba opylało... swoją drogą wchodząc do Jarkendaru miałem 4000 golda - przelazłem całego jestem teraz w zamku GD (jakieś 4-5 h gry w GD) - po spieniężeniu bryłek złota, skórek i pazurków mam teraz 45000.


RE: Kupcy - Dynamind - 01.11.2016

Na farmie Onara chce odprowadzic kupca , to marudzi ze nie umiem miecza trzymac , tak z ciekawosci ile musze miec rangi broni by go eskortowac ? Bo jak na razie wszystko laduje w zręczność


RE: Kupcy - Jonxx - 01.11.2016

Musisz mieć poziom wojownika, czyli 30%.


RE: Kupcy - Lewkooo - 01.11.2016

Normalnie 30% na wojownika i wtedy dopiero pójdziecie na spacerek :>