Drużyna Spolszczenia
Legendarne bronie i pancerze - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Legendarne bronie i pancerze (/showthread.php?tid=418)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Zadania poboczne w Khorinis - Lewkooo - 08.11.2016

Po tym jak Regis go nie przyjął.Coś w stylu "jakie tajemnice skrywa to ostrze"


RE: Zadania poboczne w Khorinis - Token - 08.11.2016

No to powinien być dialog z Girionem.


RE: Zadania poboczne w Khorinis - Wiśnia - 09.11.2016

(08.11.2016, 18:01:45)Lewkooo napisał(a): Po tym jak Regis go nie przyjął.Coś w stylu "jakie tajemnice skrywa to ostrze"
Bo chyba z tego co pamiętam trzeba do niego potem 2 raz zagadać. Bo ja najpierw wszystkich na statku obleciałem i też nie miałem z nim dialogu a po zabiciu smoka znów ze wszystkimi po kolei gadałem i już miałem odpowiednią gadkę z nim wczytaj se ten ostatni zapis i zagadaj jeszcze raz :)


RE: Zadania poboczne w Khorinis - Token - 09.11.2016

Trzeba z Girionem po prostu zagadać wstępnie na DI, a potem, gdy mamy przy sobie miecz, zaistnieje dialog //Czemu tak na mnie patrzysz?
Zabicie Smoka nie ma tu nic do rzeczy.


RE: Zadania poboczne w Khorinis - Lewkooo - 09.11.2016

Trzeba mieć ten miecz założony?


RE: Zadania poboczne w Khorinis - Token - 09.11.2016

Nie.


RE: Wodny Krąg - Maniaks - 16.12.2016

Jaki jest warunek zaliczenia zadania Szpon Beliara,? Zatrzymałem go dla siebie, ulepszyłem nawet, a zadanie wciąż jest w dzienniku ;/


RE: Wodny Krąg - Tituf - 16.12.2016

O ile pamiętam, to zadanie na pewno zamyka się po oddaniu go Saturasowi. A skoro go zatrzymałeś? Może następny rozdział go usunie do wykonanych?


RE: Wodny Krąg - Dota - 16.12.2016

Mi się wydaje, że jak się nie wyklika odpowiednich dialogów, to zadanie chyba zalega do końca gry.


RE: Wodny Krąg - Maniaks - 16.12.2016

No zatrzymałem go, bo niby będąc Mrocznym Wojownikiem jest to wysoce wskazane, ale nic z tą bronią nie robiłem, bo nie było mi potrzebna. Xardasowi też wspomniałem o tym. Potem wbiłem do trzeciego rozdziału i zadanie dalej wisi z wpisem, że mogę je oddać Saturasowi lub zatrzymać. Stwierdziłem, że spróbuję go ulepszyć i pogadać z Saturasem, ale nie było opcji dialogowych.


RE: Wodny Krąg - Memorius - 16.12.2016

Zadanie zamyka się tylko gdy dokonamy ulepszenia Szponu w rozdziale w jakim go zdobyliśmy.
Potem jest to niemożliwe.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Torus - 22.12.2016

Witam. Myślę, że piszę w dobrym dziale, bo rozchodzi się o Młodszego Brata. A konkretniej, to biegam od ponad pół godziny po tym zatęchłym Cmentarzysku Orków szukając sposobu na otwarcie tych kamiennych drzwi prowadzących do sali, gdzie w G1 zabijaliśmy Baala Lukora i z tego co wiem, tam również znajduje się wspomniany wyżej Młodszy Brat. Dodam, że Szpon wyrzuciłem (Albo raczej Saturas wyrzucił) na dno morza, a sam jestem w 2 Rozdziale. Będę wdzięczny za ewentualną pomoc.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Memorius - 22.12.2016

Otwiera się je tak samo jak w G1.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Torus - 22.12.2016

No jasne. Tylko nigdzie nie ma zwoju teleportacyjnego/czegokolwiek innego coby się na tą drugą stronę dostać i kołowrót przekręcić.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Jonxx - 22.12.2016

Poszukaj dobrze, jest gdzieś