Legendarne bronie i pancerze
#1
W zadaniu o pancerzu z magicznej rudy chodzi o tego kolesia który zbiera księgi w Górniczej Dolinie?
Odpowiedz
#2
Nie, on z tym nie ma nic wspólnego.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#3
W jakim obszarze szukać tego kolesia od ksiąg z zadania "Pancerz z rudy"?
Odpowiedz
#4
Chodzi o Urknaroka?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#5
(10.08.2016, 11:02:26)Tituf napisał(a): Chodzi o Urknaroka?

Nie chodzi mi o to gdzie go szukać. Tylko o to kto może mi udzielić o nim informacji (jakiś znawca starożytnych pism). W jakim obszarze szukać tego znawcy.
Odpowiedz
#6
(10.08.2016, 11:09:46)revynar napisał(a):
(10.08.2016, 11:02:26)Tituf napisał(a): Chodzi o Urknaroka?

Nie chodzi mi o to gdzie go szukać. Tylko o to kto może mi udzielić o nim informacji (jakiś znawca starożytnych pism). W jakim obszarze szukać tego znawcy.

„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#7
Jeśli chodzi o Myxira to już z nim gadałem. Chodzi mi o tego kolesia co mnie do niego odesłał w sprawie informacji o kowalu.
Odpowiedz
#8
Biała szata, Khorinis, z 10 metrów od Mixira...
Odpowiedz
#9
revynar - a robiłeś może takie zadanie kiedyś jak 'Klucze i Skrzynie'?
Odpowiedz
#10
Czy w zadaniu Szpon Beliara mogę oddać Szpon Saturasowi, czy będą jakieś konsekwencje, z broni nie zamierzam korzystać?
Odpowiedz
#11
(12.08.2016, 09:17:25)saturas napisał(a): Czy w zadaniu Szpon Beliara mogę oddać Szpon Saturasowi, czy będą jakieś konsekwencje, z broni nie zamierzam korzystać?
Możesz oddać szpon, jeśli nie grasz Mrocznymi w późniejszym etapie czeka cię niespodzianka Język
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#12
Gram najemnikiem więc mogę spokojnie oddać szpon Saturasowi ok :) a niespodzianka to pewnie znana broń z śś
Odpowiedz
#13
(12.08.2016, 09:23:03)saturas napisał(a): Gram najemnikiem więc mogę spokojnie oddać szpon Saturasowi ok a niespodzianka to pewnie znana broń z śś
Niet
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#14
Kto może byc tym magiem, który pomoże naładować ponownie uriziel? i czy jest to mozliwe w 2 rozdziale?

Czy zadanie z urizelem da się wykonać w 2 rozdziale? :d
Odpowiedz
#15
najlepiej się samemu przekonać xD
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości