Drużyna Spolszczenia
Legendarne bronie i pancerze - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Legendarne bronie i pancerze (/showthread.php?tid=418)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Zadania poboczne w Khorinis - MaQo - 29.01.2017

Musisz poczekać.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - regularnydebil - 30.01.2017

Nie wiem czy to legendarna broń ale znalazłem laskę adanosa i nie wiem jakie może byc jej zastosowanie


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Dota - 30.01.2017

Możesz się nią zabić na przykład.  Troll

Zadanie 'Uriziel' mi się nie pojawiło w dzienniku. Tzn. działa normalnie wszystko i mogę je robić, ale nie mam go w dzienniku. Jakieś dialogi w złej kolejności wyklikałem, czy o co kaman?


RE: Mam buga! - Memorius - 11.02.2017

Należy zacząć od dialogu z Gor Na Trashem - i u niego się zadanie zaczyna


RE: Mam buga! - Dota - 11.02.2017

Aha, dobra. Już wiem, dlaczego to spaprałem. Prawdopodobnie goniłem po ŚŚ w zbroi bandyty i mnie od razu zaatakował. Nie pomyślałem o tym wcześniej. No trudno.

A to ta misja mi się zaliczy, tylko nie będzie wpisana, czy będzie traktowana jako niezaliczona? Bo jej skończenie jest chyba warunkiem na misję ze zbroją z magicznej rudy o ile dobrze myślę.
W sumie już tak czy siak nie cofnę się w rozgrywce, bo bym musiał tracić kilkanaście godzin, ale po prostu chciałbym wiedzieć jak to zadziała z technicznego punktu widzenia.


RE: Mam buga! - Memorius - 12.02.2017

Skrypt został tak skonstruowany, że zadanie z pancerzem powinno się rozpocząć normalnie bo nie wystepuje w warunku ani razu
MIS_URIZIEL == LOG_RUNNING


RE: Mam buga! - Dota - 12.02.2017

Dobra, to super. Dziękuję za pomoc.


RE: Zadania poboczne w Khorinis - zdzislawpetara - 08.07.2017

Gdzie moge znalezc kruczy dziob (dla Gravo) potrzebny do ruszenia zadania zwiastun Burzy od Regisa?


RE: Zadania poboczne w Khorinis - SparrowJacek - 08.07.2017

Poszukaj po handlarzach najlepiej, jeden jest też w GD przy którejś rozwalonej wieży chyba na terytorium orków.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Oxydos - 14.07.2017

Czy Saturas mówi o MB po spełnieniu jakichś dodatkowych warunków oprócz oddania Szponu i odczekaniu kilku dni? Jak grałem na poprzedniej wersji, mówił normalnie w drugim rozdziale po oddaniu Szponu


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Memorius - 14.07.2017

Jaka gildia i o jakiej wersji mówisz?


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Oxydos - 15.07.2017

Strażnik, wersja 1.4, rozdział drugi.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Memorius - 15.07.2017

W Przeznaczeniu nigdy Saturas nie mówił o MB w R2 - tak było tylko w Global.
MB można w Przeznaczeniu realnie otrzymać informacje o ulepszaniu MB dopiero w R4 , nawet jeśli się go zdobyło wcześniej.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - SparrowJacek - 15.07.2017

Może nie pytam o questa, ale o legendarną broń już tak. Chwila czasu minie zanim zdobędę kolejne poziomy, więc chciałbym zapytać jak wygląda wzrost obrażeń/szans na błyskawicę w Szponie? Jest dokładnie jak w NK czy coś tu było zmieniane?


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Memorius - 15.07.2017

Ta broń w opcjach działania nie byłą w żaden sposób modyfikowana w Przeznaczeniu i działa tak samo jak w G2 NK .