Drużyna Spolszczenia
Legendarne bronie i pancerze - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Legendarne bronie i pancerze (/showthread.php?tid=418)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Legendarne bronie i pancerze - Memorius - 20.11.2020

Dokładnie tak jest, podobnie jak z Młotem Adanosa.


RE: Wodny Krąg - Venom49 - 21.11.2020

(12.08.2016, 09:19:21)Wiśnia napisał(a):
(12.08.2016, 09:17:25)saturas napisał(a): Czy w zadaniu Szpon Beliara mogę oddać Szpon Saturasowi, czy będą jakieś konsekwencje, z broni nie zamierzam korzystać?
Możesz oddać szpon, jeśli nie grasz Mrocznymi w późniejszym etapie czeka cię niespodzianka Język

Hey, a jeśli gram mrocznymi to mnie również czeka jakaś niespodzianka za oddanie Szponu Saturasowi ? Czy lepiej zachować ten miecz?


RE: Legendarne bronie i pancerze - N1kX - 21.11.2020

(21.11.2020, 11:08:14)Venom49 napisał(a): Hey, a jeśli gram mrocznymi to mnie również czeka jakaś niespodzianka za oddanie Szponu Saturasowi ? Czy lepiej zachować ten miecz?

Nie


RE: Legendarne bronie i pancerze - Venom49 - 21.11.2020

(21.11.2020, 11:13:18)N1kX napisał(a):
(21.11.2020, 11:08:14)Venom49 napisał(a): Hey, a jeśli gram mrocznymi to mnie również czeka jakaś niespodzianka za oddanie Szponu Saturasowi ? Czy lepiej zachować ten miecz?

Nie

Nic to nie daje.

Nie, bo lepiej zatrzymać miecz? 
Czy może 
Nie, bo nic dobrego z oddania miecza mi nie przyjdzie?
Konkretnie czy mroczni mogą jakoś przekształcić ten szpon? Czy to poprostu taka zabawka sentymentalna z G2NK.

Ostatnie pytanie. O co chodzi z lukiem wygnania?
Jest o nim mowa w 1 akcie ale żaden farmer nie ma opcji dialogowej poza tymi dla barona  ( Dyzma.) Mowa o wasilim  ale ten również milczy. 
2 rozdział nic. 
Teraz koniec 3 rozdziału i nadal nic w tym temacie. 
Jakieś sugestie?


RE: Legendarne bronie i pancerze - Tituf - 21.11.2020

(21.11.2020, 11:20:50)Venom49 napisał(a): Jakieś sugestie?
O łuku jest tylko wzmianka związana z Mrocznymi właśnie. I tyle.
Jeśli jeszcze masz go w ekwipunku, to w ogóle wspaniale...

a odpowiedź N1 prawidłowa na obydwa pytania


RE: Legendarne bronie i pancerze - Urudin - 27.11.2020

Dalej jest tak, że można śmiało odsyłać Corristo po zakończeniu zadania Uriziel?


RE: Legendarne bronie i pancerze - Memorius - 27.11.2020

Tak, to prawidłowa kolejność.


RE: Legendarne bronie i pancerze - Urudin - 28.11.2020

Gdzie znajduje się 3ci Posąg Beliara w Jarkendarze? Ze swojej przygody pamiętam tylko te w kanionie i na plaży.


RE: Legendarne bronie i pancerze - N1kX - 28.11.2020

(28.11.2020, 11:29:47)Urudin napisał(a): Gdzie znajduje się 3ci Posąg Beliara w Jarkendarze? Ze swojej przygody pamiętam tylko te w kanionie i na plaży.

Nie pamiętam dokładnie


RE: Legendarne bronie i pancerze - Erwin - 28.11.2020

Jeszcze jest w Świątyni Adanosa - otwieramy nim kratę do przejścia, gdzie uciekł Kruk.


RE: Legendarne bronie i pancerze - N1kX - 28.11.2020

To nie ma znaczenia. Nie myl tego.

Obok Eremit


RE: Legendarne bronie i pancerze - Urudin - 28.11.2020

Aaa faktycznie, jak mogłem zapomnieć jak go widziałem jeszcze w tym tygodniu jak sprawdzałem świątynie Adanosa z Urizielem. 2h szukałem w zachodniej części Jarkendaru przez Saturasa, który w dialogu powiedział, że WSZYSTKIE posągi znajdują się na zachodzie.

@N1kx, na szybko sprawdziłem ten posąg w świątyni Adanosa i oczywiście działa.


RE: Legendarne bronie i pancerze - Hadar - 22.04.2021

Ktoś mi sugerował, że mogę zdobyć pancerz z rudy w drugim rozdziale tylko najpierw muszę naładować Uriziel. którego już znalazłem i pokazałem Xardasowi. Xardas coś tam napomknął o zbroi z rudy, ale nie dał mi żadnego nowego zadania, tylko powiedział, że masz szukać maga i źródła mocy, żeby naładować miecz.

Nie jestem pewien co teraz powinienem zrobić, z kim mam zagadać? Ktoś na forum pisał, że z Pyrokarem, ale ja nie mam wstępu do klasztoru w drugim rozdziale. Pal licho Uriziela, zależy mi na lepszym pancerzu - czy możliwe jest uzyskanie pancerza z rudy w drugim rozdziale, jeżeli jestem strażnikiem miejskim?


RE: Legendarne bronie i pancerze - Tituf - 22.04.2021

Ten quest ruszy tylko Pyrokar i zapewniam, że to tylko pewien warunek na drodze po ten pancerz. Tak więc w II r się nie da, ale to znaczy, że założenia balansowego nikt nie ominął... :>


RE: Legendarne bronie i pancerze - Hadar - 12.05.2021

Jakie obrażenia zadaje Uriziel (naładowany przez magów wody), bo mam wątpliwości czy jest to lepsza broń niż Smocza Zguba... :v