Drużyna Spolszczenia
Legendarne bronie i pancerze - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Legendarne bronie i pancerze (/showthread.php?tid=418)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Zadania poboczne - problemy - Memorius - 16.08.2016

mogę powiedzieć tylko tyle, że on sam zaczepia i robi to prawidłowo


RE: Zadania poboczne - problemy - Crowney - 16.08.2016

(16.08.2016, 08:45:26)Memorius napisał(a): pierścień daje Corristo z opcji dialogowej
"Dostojny Magu, czy wiesz coś o Pierścieniu Strażnika?"
gdy znasz że to on był jego posiadaczem

jeśli jednak wcześniej wykonałeś zadanie Ulthara i Corristo już nie ma to zadanie przepadło bo pierścienia nie dostaniesz

I wszystko jasne ;)


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - saturas - 17.08.2016

Ostatnie pytanie
Zadanie z odnalezieniem tego miecza dla Regisa ostatni wpis mam że miecz posiada lub posiadał Arto i zapytanie go o to jest niebezpieczne ale u Arto nie ma opcji dialogowej czyli co zadanie na kolejny rozdział???


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - Dinozaur7 - 17.08.2016

Dobrze rozumujesz


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - Tituf - 17.08.2016

tak, to zadanie trochę się ciągnie i możliwe, że już doszedłeś do kresu w tym rozdziale


Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - ExtremeD - 17.08.2016

Ok. Nie wiem gdzie mam pisać o tym Urizielu, ale do kogo powinienem się zgłosić po rozmowie z Thorusem?


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - SparrowJacek - 18.08.2016

A ja mam pytanie: w 2 bądź 3 rozdziale doszedłem do tego, że Arto ma lub miał Zwiastun Burzy, jednak zapytanie go skończyłoby się śmiercią(jego oczywiście). Logicznym wydawało mi się, że
a) powinienem popytać jego najbliższych przyjaciół
b) powinienem poczekać, bo w Przeznaczeniu wiele questów rusza później
Teraz mam 5 rozdział i dalej nikt nie jest mi w stanie nic powiedzieć. Z tego co kojarzę, to cały obóz też obrabowałem, więc w kufrze chyba tego nie ma, a jakby miał to i tak musiałbym kraść/porozmawiać, żeby klucz dostać, bo questowe itemki, a tym bardziej takie z długim questem, rzadko można pozyskać bez interakcji skryptowych. Czy mógłby ktoś pomóc?


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - Memorius - 18.08.2016

jaki masz ostatni wpis?


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - SparrowJacek - 18.08.2016

Johann powiedział mi, że Arto ma lub też miał ten miecz, jednak próba spytania go źle by się skończyła. Mniej więcej tak to idzie.


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - Memorius - 18.08.2016

dobra to już wiem

jak pomożesz Arto dopiąć jego strategicznego celu to wtedy spojrzy na ciebie łaskawszym  okiem w sprawie miecza ;)


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - SparrowJacek - 19.08.2016

Witajcie ponownie,
Jedyna misja jaka została mi do wykonania przed wypłynięciem to Zwiastun Burzy, Regis nie chciał go przyjąć, jednak nie mam żadnych poszlak co do tego z kim porozmawiać(próbowałem z kilkoma postaciami, które są z questem związane), poprosiłbym o wskazówkę, gdyż świat jest już pusty, nikt nie ma mi nic do powiedzenia, a postaci jest dużo. I pytanie w teorii związane z Khorinis: czy można spotkać gdzieś Hagena po jego wyruszeniu do GD? (Mógł nie dojść i pozostać w obrębie Khorinis, więc tu piszę)


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - Token - 19.08.2016

Zwiastun Burzy będzie miał kontynuację na Irdorath. A Hagena jak wyruszy do GD można spotkać tylko... w GD.


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - patoxxx - 19.08.2016

Jak wykonać zadanie uriziel? strażnik powiedział mi ze thorus nie nawidzi magów bo chciał jakis pierścień a ten pierścień został razem z corristo w jego grobie Język Gdzie jest jego grób? Bylo też wspominane że nikt z żywych nie zna miejsca pochówku więc poszedłem do gomeza ale mam tylko questa z uwolnieniem dusz z zamku


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - Memorius - 19.08.2016

ruszyć wątek gdy Ulthar ci zleci pewną misję


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - patoxxx - 19.08.2016

A Dobra właśnie to robię xD gomez mówił cos o tym lordzie mam mu przynieść te 12 klejnotów?
Dobra już chyba wiem co robić zagadał do mnie strażnik Kristopher