Drużyna Spolszczenia
Legendarne bronie i pancerze - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Legendarne bronie i pancerze (/showthread.php?tid=418)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - SparrowJacek - 22.08.2016

Czyli że ten quest nie był szeroko dostępny? W sumie nie pamiętam co mi mówili zleceniodawcy dokładnie, ale domyślam się, że w takim razie miało to związek z decyzją, jaką podjąłem co do "Pierworodnego".

A misję dostałem oczywiście, aczkolwiek jako Najemnik z 2h bronią zrobiłem to dla satysfakcji i doświadczenia. Nawet w jakimśtam temacie wyrażałem smutek, że kapliczki w DP nie chcą poddać się mojej woli...


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Memorius - 22.08.2016

(22.08.2016, 22:39:21)SparrowJacek napisał(a): Nawet w jakimśtam temacie wyrażałem smutek, że kapliczki w DP nie chcą poddać się mojej woli...

a faktycznie coś tam sobie przypominam

tak czy inaczej - cudownie!


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - SparrowJacek - 22.08.2016

Dobry quest, cytując zleceniodawcę nawet: "Przyjemny i pożyteczny". Gdyby broń nie miała takiego wymogu siły, to pewnie bym się o nią pokusił w trakcie drugiego podejścia do moda.

A żeby spamu nie było, powiedz mi Memorius, czy miałem rację co do warunków zdobycia tego questa? Bo w mojej rozgrywce jakoś tak... naturalnie zostałem poinformowany o tym, nawet nie przyszło mi do głowy, że nie jest to zadanie dla każdego.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Memorius - 22.08.2016

Tak, właśnie taki jest warunek, tamto trzeba oddać.
No i oczywiste jest, że pewna gildia tego zadania po prostu NIE DOSTAJE, nawet jeśli tamta broń spocznie na dnie morza.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Vorx - 23.08.2016

Mam ten sam problem jak gracze wyżej, czyli jeżeli zrobiłem szybciej misję z duszami oraz Gomem nie mam szans, aby odnaleźć pierścień?
W ostatecznosci mógłbym dostać kod na Corristo lub pierścień? Prosze...
Pozdrawiam.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Jastrząb - 23.08.2016

(23.08.2016, 08:12:15)Vorx napisał(a): Mam ten sam problem jak gracze wyżej, czyli jeżeli zrobiłem szybciej misję z duszami oraz Gomem nie mam szans, aby odnaleźć pierścień?
W ostatecznosci mógłbym dostać kod na Corristo lub pierścień? Prosze...
Pozdrawiam.

Tak, pierścienia nie odnajdziesz a ekipa udostępnia kody tym którzy mają problemy np. znikną im jakieś postacie (ale też nie zawsze xD) na taką błahostkę kodu nie dostaniesz :)


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - boser3 - 23.08.2016

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć do kogo się udać albo gdzie szukać młodszego brata Uriziela po rozmowie z Saturasem, przeszukalem wieksza czesc GD ale na nic nie trafiłem?


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Wiśnia - 23.08.2016

(23.08.2016, 11:33:11)thangor napisał(a): gdzie szukać młodszego brata Uriziela
Powiem tylko tyle, stare podziemia pełne mumii.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Dota - 23.08.2016

(23.08.2016, 08:12:15)Vorx napisał(a): Mam ten sam problem jak gracze wyżej, czyli jeżeli zrobiłem szybciej misję z duszami oraz Gomem nie mam szans, aby odnaleźć pierścień?
W ostatecznosci mógłbym dostać kod na Corristo lub pierścień? Prosze...
Pozdrawiam.

Nie, kodu nie dostaniesz. Jest to konsekwencja Twoich decyzji i kolejności wykonywania misji, czyli element gry. Musisz się z tym pogodzić.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Memorius - 24.08.2016

Zasada jest tu żelazna.
Im kto wcześniej pójdzie do Świątyni Śniącego tym większe ma szanse na naprawę Uriziela.
Tyle w tej kwestii.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - robson221 - 25.08.2016

Od kogo można dostać zadanie pancerz z rudy


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - XaroN - 25.08.2016

Od Xardasa jak naładujesz Uriziel.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Scrander - 27.08.2016

Poddaje się, nie mogę znaleźć 3 kapliczki Beliara w JK. Saturas powiedział, że wszystkie są na zachodzie. Jedna jest w jaskini z kompasem, druga w obozowisku orków, a trzeciej nie jestem w stanie znaleźć od godziny :/


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - SparrowJacek - 27.08.2016

Żeby dojść do Kruka musiałeś pomodlić się przy tej kapliczce.


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Scrander - 27.08.2016

A więc to tam :) Myślałem że wszystkie znajdę na zachodzie.