Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
#91
Drogie Dzieci!

Z okazji naszego wspólnego święta Memcio życzy wszystkim Dzieciom FULL HEALTH, INFINITE MANA, IMMORTAL, GOLD, ALL WEAPONS, ALL ITEMS oraz LEVEL UP.

:> Piwko
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#92
Słowa uznania dla Ojczulka za piękne życzenia. Bravo.[Obrazek: FkKCocA.gif]
"Jestem Filavandrel aén Fidhàil,
ze Srebrnych Wież, z rodu Feleaornów z Białych Okrętów. Obecnie wygnany i wyszczuty na kraniec świata, jestem Filavandrel z Krańca Świata."
Odpowiedz
#93
Jak miło :>
Odpowiedz
#94
(01.06.2016, 16:15:45)Memorius napisał(a):
Cytat:Masz rację. Zedytowałem swój post . Plus dla Ciebie


był szybszy niż ja - jak to powiedziałeś o mnie "mentalny komunista"
i miałeś nieco szczęścia bo jestem w tych sprawach bardzo zasadniczy a ponadto mieszkam całkiem niedaleko od ciebie
pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy dla osób łamiących prawo
tyle w tej kwestii

Ja nie łamię prawa tylko korzystam z niego wyrażając swoje zdanie na konkretny temat. Także tutaj mi nie musisz przypominać o jakiejś anonimowości w internecie bo od dawna wiem że takowej nie ma. A to że mieszkasz niedaleko mnie jakoś nie wiem w jaki sposób mam interpretować? Kawy nie piję za bardzo, z piwem tak samo, więc jedynie na kielona zapraszam. Nie zależy mi na żadnej 'gównoburzy' także fajnie fajnie, ja się wypisałem, podałem do ogólnej opinii powód żeby nie było że to ja coś nagle wystrzeliłem i grając do 2-3 wstałem rano i krzyknąłem że odchodzę. A inne przydupaski niech się nie wypowiadają na tematy o których nie mają pojęcia bo zaczyna mnie przerażać ta chęć zabłyśnięcia u co niektórych ::)
Życzę tylko lepszego podejścia do ludzi a może coś ciekawego z tego wyjdzie :hejka:
Odpowiedz
#95
Żegnaj, szkoda że nie mogłeś wtedy po prostu sprawdzić imion to by nie było takiej sytuacji.
Odpowiedz
#96
Tu nie chodzi przecież o imiona. To kwestia podejścia. Jak się ma wyjebane na zasady organizatorów imprezy, to się z niej wylatuje. Proste.
Odpowiedz
#97
Wszystko się zaczęło od imion.
Gdyby je podał w kolejnym poście to nic by się nie wydarzyło.
Ale nie, lepiej dramaturgie odpierdzielać.
Odpowiedz
#98
Cytat:ale wiedział co robi wkurzając Memoriusa.

... a niezorientowanym powiem tylko, że chodziło o brak podpowiedzi w dalszej grze... rotl Miś
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#99
to powiem tak
w grze jest ponad 750 imiennych postaci
jesli mam komuś coś pomóc, coś podpowiedzieć, ogarnąć jaką sytuację to nie mogę bazować na info typu "ten bandyta co stoi za mostem" czy "ten Paladyn w zamku" albo "ta "laska w mieście co gadała o pogodzie"
Ja nie znam całej gry na pamięć - mam imię, mam nazwę itema , mam konkretny fakt to mogę szybko pomóc, zbadac coś w skryptach, zlecić ekipie DT sprawdzenie czegoś na kodach  czy w zenach

i nie ma to nic wspólnego z moim ego rozrośniętym a raczej z tym żeby wszyscy gracze w ostatecznej wersji nie mieli tych problemów co Klub i Arena

nie wiem czy to jest takie trudne do zrozumienia...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak czytam czytam i się zastanawiam czemu piszecie o mnie jakby mnie tu nie było haha.
Zanim nastąpi happy end chciałbym tylko sprostować jedno - Błagam! Nie pierdolcie mi tutaj że szkoda mi poświęcić 5 minut na sprawdzenie czegoś, bo ja nie tyle co poświęciłem ale czekałem na ten mod dłużej niż połowa buraków tutaj która nawet nie wie że było inne forum przed tym i nie pierdolcie mi tutaj o kwestii podejścia bo ja mam takie podejście do 'organizatorów' jakie oni mają do mnie. Komuś przeszkadza że na szybko pisałem i nie sprawdziłem imion spośród trupów które leżały na ziemi a wszyscy bandyci prawie tak samo wyglądają. Trudno. Mnie to nie przeszkadza a komuś tak - i ma do tego prawo. Mówcie co chcecie ale nie podważajcie mojego bycia fanem bo mało wiecie a dużo na ten temat gadacie.

PS: A wy PSEUDO-Klubowicze 12/14 letni nie kozaczcie tak przez kabel bo trafi kiedyś kosa (nie chodzi o najemnika) na kamień i nikt wam nie pomoże :)
Odpowiedz
Masz pecha, bo mam 13 lat.
Odpowiedz
Po co ta agresja?
Po co marnujesz czas tutaj skoro jest już po sprawie?
Odpowiedz
Frustracji niby jakiej ? Inni klubowicze mnie nie obchodzą zbytnio, ale jak widzę cwaniaczenie jakiegoś gimbuska to aż się nóż w ręku otwiera. W twarz to by nic nie powiedział a za monitorem myśli że jest bezkarny a sam widzicie Memorius pisał że anonimowości w internecie nie ma - choć w jednym możemy się zgodzić ;) . Nic tylko patrzeć jak ten świat dąży ku upadkowi :) Zresztą co tam będę gadać 13 lat mówi samo za siebie :)
Odpowiedz
Nadal nie rozumiem sensu twoich wypowiedzi teraz.
Co ci to daje?
Stało się to się nie odstanie.
Nie musisz adresować w każdej wiadomości teraz że buuu gimby buuuu.
Odpowiedz
(01.06.2016, 17:42:36)Karwallo napisał(a): Frustracji niby jakiej ? Inni klubowicze mnie nie obchodzą zbytnio, ale jak widzę cwaniaczenie jakiegoś gimbuska to aż się nóż w ręku otwiera. W twarz to by nic nie powiedział a za monitorem myśli że jest bezkarny a sam widzicie Memorius pisał że anonimowości w internecie nie ma - choć w jednym możemy się zgodzić ;) . Nic tylko patrzeć jak ten świat dąży ku upadkowi :) Zresztą co tam będę gadać 13 lat mówi samo za siebie :)

Masz coś do 13-sto latków? A może masz coś jeszcze do Metina?! Jak tam wpadniemy z ziomkami do Ciebie, to Ci pokożemy!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości