Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Takiego trola i szkodnika jak chesterking to już dawno na żadnym forum nie widziałem a siedzę na forach i administruję nimi od roku 2006.
Żenada.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(01.07.2016, 19:24:51)Memorius napisał(a): Tytuł (przechodni rzecz jasna) Idola Forum otrzymuje Szaki 33.
Jako Gelex pytał na forum TM w dziale Global PL o rzeczy dotyczące Przeznaczenia. xD
Faja Idol Faja Pony

Powiem ci, że masz niezły zapłon, wiedziałem to jeszcze w czerwcu, wiesz? Ahh, przecież ja ci to powiedziałem.
Odpowiedz
Byłeś w tej ekipie? Dlaczego zrezygnowałeś? Pewnie czasu mało? Znam to
Odpowiedz
Pudło Arszenik :)
Odpowiedz
Polo był testerem. Teraz nic nie testujemy to i tylu testerów już nam nie trzeba. Czeka ostatni projekt, ale to już w naprawdę kameralnym gronie choć może i kolejny nabór będzie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nieprawda , wyrzuciłem go, bo się stawiał, sądził że znaczy tyle co starzy w DT, zabierał głos w pewnych sprawach zanim ustalone zostało pewne wspólne stanowisko itd
Oczywiście krzyczał, że już tu nigdy nie wróci ale jak mawiają na TM "Oni zawsze wracają."
Teraz wrócił jako popychlę i trol z BS, gdzie został przyjęty mimo, że wyzywał ich od najgorszych w działach niejawnych i nie tylko zresztą tam.

Więcej szczegółów? 
W sumie po co.

Wykryty został kolejny szpieg i popychle Teamu BS.
To Szaki33 , który sądził, że jak sobie ustawi w profilu "niewidoczny" to NIKT go nie widzi
z tej pozycji obserwował sb naszego forum i donosił naszym wrogom, jednak bez robienia screenów, bo Szaki33 screenów robić nie umie.
Szpieg został zdemaskowany i zneutralizowany.

Tymczasem napłynęły informacje, że Pan Dota sympatyzuje otwarcie z Nieprzyjaznym z Istoty Swego Istnienia Forum BS.
Sam zainteresowany potwierdził, że informacje w naszym sb, wyraził skruchę i dobrowolnie zdecydował się na ujawnienie pewnych istotnych informacji dotyczących tego co dzieje się na Terytorium Skalanym.
Mogą one, wraz ze szczerym przyznaniem się do ideologicznego zabłądzenia wpłynąć na decyzję co do jego dalszych losów.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
@Tituf
Tituf weź się zlituj i wyjaśnij mi ,o co chodzi temu człowiekowi,bo nadal ,na prawdę nie wiem ,odnośnie tego " szpiegowania "
Odpowiedz
Coś tam do nas dotarło niepokojącego, ale na szczęście w porę dostaliśmy cynk i zapobiegliśmy wyciekowi. Zamieszanych jest sporo osób. Skoro informator jest wiarygodny, to nie mamy powodów aby lekceważyć jego info.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tymczasem tematem zainteresował się sam Abaddon
:> Cool
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak, bo jestem ciekawy kim jest szaki :D
Nigdy go nie widziałem, nawet na forum u nas nie ma konta :<
Odpowiedz
wiemy kogo tu nasyłacie i mamy z tego szczery ubaw

najlepszy był Opos udający Wilka tylko biedak się pomylił i z proxy z Coburga zrobił mu się Hamburg w postach rotl

trollowanie go było przemiłym zajęciem dopóki nie zniknął xD
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
My też mamy, bo połowy rzekomych 'szpiegów' nie widziałem nigdy na oczy w żadnym miejscu w internecie.
Ja np. mam ciekawsze rzeczy do roboty niż brać udział w dramatach na forach dotyczących moddingu wymarłej gry sprzed parunastu lat.
Nikt na forum BS nawet nie chce, by zwyklu użytkownicy spoza teamu pisali cokolwiek o was.
Wpis w naszym regulaminie mówi wszystko:

Cytat:26. Zabrania się pisania obraźliwych treści o innych teamach moderskich i przekazywania informacji z miejsc dystrybucji tych teamów. Podobne akcje będą karane warnami, a nawet i banami. My nie chcemy tu afer i spięć z innymi teamami.
Odpowiedz
TAM nie chcecie ale TU chętnie na co wskazuje szereg działań coraz mniejszych płotek na naszym forum z waszego poduszczenia.
Ty nie masz tu bana tylko dlatego, że traktujemy cię jako swojego rodzaju ambasadora czy emisariusza.
Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, by rachunki za poprzednie forum, za temat, który się tam znalazł i pewne inne sprawy z tym związane zostały wyrównane.
Nie dziś , nie jutro, ale kiedyś na pewno.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
@Abaddon
Jestem tylko człowiekiem,który nie boryka się z takim " bredniami " o których nieraz czyta :> Hihi , ten sam co ma 50 kont na różnych forach, omg... bozie widzisz a nie grzmisz.

Memor, " trollowanie go było przemiłym zajęciem dopóki nie zniknął xD " no to tak ,3ba przyznać ,że w tym akurat to jesteś Perfect. I trochę dziwię się,że Admin wgl. na to nie reaguje.
Odpowiedz
Cytat:Admin wgl. na to nie reaguje.


Idol
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości