Starożytny Kult
#91
A gdy wychodziłeś z jaskini po rozmowie z Paladynem to spotkałeś Nieznajomego z niego też masz list i dopiero idziesz do Lorda Andre pogadać.
Odpowiedz
#92
Gdy wyszedłem z jaskini nie było żadnego nieznajomego o.0 A z Lordem Andre nie mam żadnej kwestii do wybrania związanej z tym zadaniem.. :/
Odpowiedz
#93
Nie stal "Nieznajomy" przed jaskinia?
Trzeba bylo do niego zagadać.
Odpowiedz
#94
Gepsiu, jednak jak o północy poszedłem pod jaskinię to stał "Nieznajomy" :) Teraz muszę znaleźć Falera, mam nadzieję że szybko to ogarnę :D
Odpowiedz
#95
Witam

O co chodzi z zadaniem podarunek nędzarza , czy to zadanie na rozdział 2 czy późniejszy bo opis dziennika niewiele mówi poza tym że ta moneta którą daje może się kiedyś przydać ? Jak ruszyć to zadanie?
Odpowiedz
#96
Owszem na 2 rozdział. To zadanie jednak ruszy się samo. Tzn. jak będziesz grał  ;)
Odpowiedz
#97
(10.08.2016, 12:49:28)Tituf napisał(a):
(10.08.2016, 12:42:44)Zireael napisał(a): Druga sprawa, Iglerio po jakimś czasie zniknął, wracam do celi i go nie ma. Co to ma znaczyć?
opisz zadanie, co już zrobiłeś

To zadanie "Zbrodnia i Kara", ostatni wpis taki, kiedy dowiedziałem się, że Patrick jest zamieszany w starożytny kult. (od Akila)
Notatka była u Akila, potem poszedłem do Xardasa i dowiedziałem, że Patrick miał kontakt ze starożytnym kultem.
Odpowiedz
#98
kto ma krwawe puchary które dajemy lucy
Odpowiedz
#99
Daleko szukać nie trzeba  Facepalm
Odpowiedz
Ludzie jak otworzyć drzwi do fallera stoje tam jak debil i szukam jakiejś dźwigni czy coś ...
Odpowiedz
Rozejrzyj się wokół siebie.
Odpowiedz
Do kogo mam zgłosić się z tymi pergaminami, jedynie u Lutero znalazłem możliwość kupna.
Odpowiedz
Milten wyraźnie mówi do kogo, jest to także we wpisie zaznaczone.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Kruka załatwiłem, chodzi mi o kolejne 3.
Odpowiedz
a czy ja mówię o Kruku?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości