Zadania poboczne w DP
(09.08.2016, 01:15:49)saturas napisał(a): Czy poza zadaniem z Ariel jest jeszcze jakiś quest u Artura w późniejszych rozdziałach bo nie wiem czy jak wezmę od niego ten pierścień dający 10 zręczność to sobie później czegoś u niego nie zablokuje?

jest z nim istotny quest Myśliwych ale nie powiązany Konsekwencją z pierścieniem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
O co chodzi z zadaniem w kuźni , dziennik i rozmowa ze zleceniodawcą niewiele mówi ?
Odpowiedz
(09.08.2016, 11:58:40)saturas napisał(a): O co chodzi z zadaniem w kuźni , dziennik i rozmowa ze zleceniodawcą niewiele mówi ?
Zadanie do wykonania dopiero po wybraniu gildii głównej.
Odpowiedz
(09.08.2016, 12:03:50)Majes napisał(a):
(09.08.2016, 11:58:40)saturas napisał(a): O co chodzi z zadaniem w kuźni , dziennik i rozmowa ze zleceniodawcą niewiele mówi ?
Zadanie do wykonania dopiero po wybraniu gildii głównej.
Ale dostępne dla każdej gildii , bo mam zamiar być najemnikiem ?
Odpowiedz
(09.08.2016, 12:06:21)saturas napisał(a): Ale dostępne dla każdej gildii , bo mam zamiar być najemnikiem ?
Tak
Odpowiedz
Mam kolejne pytanie
Chodzi o zadanie przepaska Joru mimo że je oddałem i dostałem nowe zadanie u Joru z daniną bala tyona to jak teraz zobaczyłem ekwipunek to nadal mam w ekspiunku tą przepaskę Joru ?? to bug
Odpowiedz
Zacznij w końcu czytać dialogi.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak otworzyć skrzynie w obozie bandytów tą która jest ukryta w krzakach przy wejściu do obozu ? myślałem że jest związana z zadaniem klucze i skrzynie ale skrzyń jest 4 odnalazłem 3 i ostatnia jest w wieży starca ? więc nie wiem jak otworzyć skrzynie w obozie bandytów może jakieś rady ?
Odpowiedz
Nie nie jest to skrzynia z zadania klucze i skrzynie i tak ostatnia jest w wieży starca.
Odpowiedz
(09.08.2016, 15:32:21)saturas napisał(a): Ponawiam pytanie:
Jak otworzyć skrzynie w obozie bandytów tą która jest ukryta w krzakach przy wejściu do obozu ? myślałem że jest związana z zadaniem klucze i skrzynie ale skrzyń jest 4 odnalazłem 3 i ostatnia jest w wieży starca ? więc nie wiem jak otworzyć skrzynie w obozie bandytów może jakieś rady ?

Ale mi chodzi czy ta skrzynia z obozu bandytów jest związana z jakimś zadaniem czy nie ? bo potrzebny jest do niej klucz
Odpowiedz
Pomiędzy opuszczoną farmą, a obozem orków. Idź bardziej przy rzece.
Odpowiedz
Zdjęcie 
Jak mam otworzyć z powrotem bramę w Światyni Adanosa w DP, zamknęła się gdy użyłem jeden z przełączników. Pobiegałem trochę i jedynie znalazłem 2 pochodnie i jakąś świeczkę na górze.
Odpowiedz
odpowiedź już padała w tym temacie, znajdź wszystkie przełączniki i pochodnie, które otworzą komnatę
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam

Mam pytanie gdzie się znajduje to ostrze chaosu w zadaniu z tym magiem z obozu myśliwych ? przeszukałem tą świątynię w DP znalazłem tylko jakiś młot adanosa w tej skrzyni nad kolcami??
Odkryłem też to ukryte pomieszczenie z dźwigniami ale był tam tylko mieszek i mikstura ochrony przed magią ?? czy coś przeoczyłem ?
Odpowiedz
Przeoczyłeś. Musisz pociągnąć za odpowiednie dźwignie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości