Starożytny Kult
(09.09.2016, 09:10:26)Memorius napisał(a): pochwaliłeś sie nam i to wystarczy
teraz udaj się do zleceniodawcy ;)
Xardas ma na nas czekać koło tej windy w dp do wiezy mgieł ? Bo szukam go wszędzie i obawiam sie ze znikł mi. :)
Odpowiedz
On jest niżej jak masz Cmentarz to tam dalej jest taki przesmyk (przejście ) i dalej są drzwi on tam powinien stać :)
Odpowiedz
Takie krótkie pytanko.Do całego zadania z Dobarem będą potrzebne 3 pergaminy? Bo niewiem czy wydawać 10k na niego jak wiem gdzie są pozostałe 2. A może będzie potrzebny do jakiegoś innego zadania?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Tak, będą potrzebne. Kupuj.
Odpowiedz
Musisz wydać te 10k, Milten potrzebuje w sumie 4 pergaminów, ale później jeden Ci oddaje, bo go nie wykorzystał.
Odpowiedz
Mam problem. Oddałem starożytną monetę kowalowi i wykonałem zadanie z nim. U góry ekranu pisało że otrzymałem "zguba bogów", ale problem w tym że nie mam tego miecza w inwentarzu... i uprzedzam pytania. Nie, nie sprzedałem go przypadkiem bo odrazu po otrzymaniu miecza chciałem iść ubić Falera. Ktoś wie o co chodzi? Ewentualnie może ktoś podać kod na ten miecz?
Odpowiedz
Sprawdź eq jeszcze raz :>
Odpowiedz
(11.09.2016, 19:54:42)Zgredzik112 napisał(a): Mam problem. Oddałem starożytną monetę kowalowi i wykonałem zadanie z nim. U góry ekranu pisało że otrzymałem "zguba bogów", ale problem w tym że nie mam tego miecza w inwentarzu... i uprzedzam pytania. Nie, nie sprzedałem go przypadkiem bo odrazu po otrzymaniu miecza chciałem iść ubić Falera. Ktoś wie o co chodzi? Ewentualnie może ktoś podać kod na ten miecz?

Na forum panuje zasada,że nie podaje się kodów na przedmioty. Spróbuj wczytać wcześniejszy zapis.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Zadanie "Zaginiony Nowicjusz", gdzie go znajdę po rozmowie z Lee?
Odpowiedz
Pogadaj z Torlofem
Odpowiedz
Ech... ciężko się przejść po okolicy i pogadać z paroma npc?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam to chyba kieruje Cię na pobliską kryptę.
Odpowiedz
Zbrodnia i kara a Mroczny kult.
Jeśli gadałem z Akilem i Xardasem ale przed rozmową z Cassią - wpisy mam następujące:
"Kto tu kłamie - Cassia czy Lucy"
I
"Zwolennicy Kultu chcą wskrzesić lorda Raudora"
I Lucy jest już martwa.

Czy misje zbugowałem, czy jednak odratuję?
Bo z forum wyczytałem, że dla Lucy wykonuje się pewne questy jeszcze (o krwawych pucharach itd).
Odpowiedz
Ty za dużo czytasz forum, czasem daje to mylny obraz rozgrywki.
Jeżeli wpisy do zadania Starożytny kult ida chronologicznie i zadanie Zbrodnia i kara jest wykonane z opcji pomijającej Kiranora to puchary dla Lucy nie występują i buga nie ma.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(14.09.2016, 13:32:29)Memorius napisał(a): Ty za dużo czytasz forum, czasem daje to mylny obraz rozgrywki.
Jeżeli wpisy do zadania Starożytny kult ida chronologicznie i zadanie Zbrodnia i kara jest wykonane z opcji pomijającej Kiranora to puchary dla Lucy nie występują i buga nie ma.

Och to dla Waszego dobra, nie chcę spamować miliardem pytań jak moi poprzednicy (chociażby w tym temacie)  xD
Tylko teraz tak. Skoro Lucy jest martwa a Cassia dopiero mi powiedziała, że Patricka nie znała - to idzie dalej questa "Zbrodnia i kara" wykonać? Piszę by już niedomówień nie było  Język
Meh. Widze że troche expa mi poszło sie chędorzyć Troll
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości