Łowcy Nieumarłych
Zadanie "Złodziej księgi" Grom każe mi iść do obozu Dextera i Harimon czy była z nim rozmowa bo pełzać uknoł koło wejścia jak zaatakuje to on tyz .
Jak zbije Harimona to on nie ma zadanej księgi .
Odpowiedz
Tak musi być z nim przeprowadzony dwustopniowy dialog.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam mam zadanie Mistrz Gildi i Henry mi gada że wskaże mi drogę do tego mistrza kiedy nadejdzie czas czy jakoś tak można to zadanie robić w 3 rozdziale?
Odpowiedz
nie, musisz wbić kolejny
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam ponownie mam problem dlaczego jak pogadam z mistrzem to mówi pod koniec zdania ty mi o tym powiedz i koniec i zadanie jest wykonane i nie mam u niego żadnej opcji dialogowej
Odpowiedz
właśnie przegrałeś wątek Łowców Nieumarłych w miejscu , które specjalnie stworzyłem skryptowo i logicznie dla nieuważnych graczy.
Tu przygoda z Łowcami się kończy chyba dla ciebie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No to mi wytłumacz co niby źle zrobiłem bo wszystkie misje i nich zrobiłem
Odpowiedz
problem tkwi w uświadomieniu sobie znaczenia i sensu wszystkich dokumentów jakie pozostawił po sobie MaGoth
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A mogę jeszcze zrobić ten wątek bo mam jescze zapis kiedy hennry gada mi gdzie jest mistrz ?
Odpowiedz
To zdecydowanie za późno.
Odpowiedz
No nie a taki fajny jest ten wątek kurde Smutny
Odpowiedz
Mam questa od Granta by zabić Nadzorce ale niewiem gdzie go mam szukać
Odpowiedz
Szukaj w kopalni która prowadzi z GD do Dp.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Teraz mam questa od Granta by znaleść jakąś piramidę w obszarach Irwinaale za uja niemogę jej znaleść o co chodzi?
Odpowiedz
Powiedz mi jedną rzecz - zamierzasz z każdym następnym zadaniem, bezzwłocznie przybiegać na forum?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości