Leśny Obóz
#76
Witam, jestem w 4R i dostałem misję od pewnego wojownika w leśnym obozie związaną z odbiciem jego dawnego obozu i mam takie pytanie czy misje związane z tym, że obozem otrzymane w 2R można przetrzymać do tej misji w 4R czy raczej to nie wskazane i mogło by się wiązać z popsuciem jakiejś misji?
Zapytuje z ciekawości i w związku z przyszło rozgrywką inną gildią niż obecnie.
Odpowiedz
#77
Powiem tak - to zadanie ma dość nieoczekiwany przebieg iw zasadzie nie da się go połączyć z tamtymi.
Odpowiedz
#78
Skoro zaistniało, to zrobione być już musiało"Orkowie na wybrzeżu" .
W takim razie nie ma przeszkód jeśli jakieś z R2 z tego obszaru nie zostało zrobione przed misją o której tu mowa.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#79
Tak misja z orkami na wybrzeżu już za mną od jakiegoś czasu, zanim wykonałem zadanie to myślałem, że trochę zagłębimy się w dawny obóz co by pomogło w wykonaniu zadań o których wspominałem. W następnej rozgrywce zastanowię się czy brać na barki to zadanie bo zakończenie trochę smutne...
Odpowiedz
#80
Mam pytanie co do zadania z Isidro, mam mu przynieść wino, grog i rum. Mam wszystko w ekwipunku (wina koło 50, grogu nakupowałem też koło 50 i rumu też z 50), a on nadal nie ma ze mną kwestii dialogowej. Myślałem, że jest inny nawet rum i szukałem, ale chyba nie co? Czy mógłby mi ktoś pomóc i wyjaśnić co źle robię? Bo już zgubiłem się i nie rozumiem tego zadania, niby proste, niby mam wszystko, ale nie chcę mi zaliczyć i dodam, że nie pomaga wczytanie gry przed nim ... proszę o pomoc jeśli ktoś wie jak to rozwiązać.
Odpowiedz
#81
Czyżbyś nie grał na najnowszej wersji?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#82
Instalowałem tak mi się wydaje najnowszą wersję, no nic tego q nie zrobię i tyle. 1 zadanie mniej nic się nie stanie, chyba, że nie zrobienie tego zadania wpłynie na jakieś inne?
Odpowiedz
#83
nie dostaniesz chlebów i nie zrobisz zad 'Potrawka...' - do przeżycia
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#84
czy tylko leśny obóz daje zadania apropo starego obozu bractwa?mogę tam iść odrazu po wizycie w leśny?
Odpowiedz
#85
Nie tylko, ale możesz śmiało tam iść.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#86
Ucieczks kucharza , Kliff potrzebuje pancerza , i tu pytanie mozna mu dać zwykły gałgan , czy lepiej cos lepszego , typu pancerz z plyt pelzacza ,bo w przyszłośći w innym rozdziale bedzie mi pomagał ?oczywiscie droga do obozu wyczyszczona
Odpowiedz
#87
Ja dałem mu pancerz od Gorna, który otrzymałem za wyciągnięcie go zza krat, do 4 rozdziału włącznie nie zauważyłem aby kucharz miał jakieś zastosowanie bojowe oprócz podróży do obozu czcicieli lasu.
Odpowiedz
#88
(07.12.2016, 10:31:11)Dynamind napisał(a): ,bo w przyszłośći w innym rozdziale bedzie mi pomagał ?
Nie, nie będzie ci pomagał. Masz już przecież jednego zaufanego pomocnika.
Odpowiedz
#89
Ja jednak dałem mu ten pancerz i trochę jeszcze z nim połaziłem po kolonii. Nienajgorszy towarzysz do walki, można z nim trochę poczyścić okolice ;)
Odpowiedz
#90
znalazłem 6 przełączników w obozie na bagnie kraty do świątyni y beriona się nie otworzyły coś jeszcze muszę zrobić ? czy jednak nie znalazłem 6 ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości