Leśny Obóz
#91
Hmmh dobra zamek obrobię w 4R ale co do jednego to oczekuję pilnie pomocy mianowicie znalazłem 5 kołowrotków w Obozie sekty (domek na prawo od wejścia do obozu, w drzewie, w domku z zamkniętymi drzwiami, w domku na bagnie, w domku w okolicach środka) i teraz tak blokuje mi to grę , szukałem z 30 min 6 kołowrotka nie znalazłem. Osobiście uważam że można by założyć wątek do tego typu spraw czyli ( kolejność przełączania dźwigni, położenie kluczy, położenie dźwigni jak np w kopalni w DP czy przełączników w obozie sekty) Język bo jednak typowy czytelnik forum nie odpowie na tego typu pytania a graczy to blokuje na długie godziny Język
Odpowiedz
#92
(27.12.2016, 10:07:23)Rosiov13 napisał(a): znalazłem 5 kołowrotków w Obozie sekty
nie byłeś chyba w
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#93
Co potrzebuję do wykonania 20 lekkich zardzewiałych mieczy? Czytałem, że podobno da się je naostrzyć na osełce, ktoś coś może naprowadzić?
Odpowiedz
#94
Po prostu potrzebujesz trochę wprawy w ostrzeniu mieczów dwurecznych.
Odpowiedz
#95
Czyli potrzebuję poskupywać ostrza od handlarzy i iść je ostrzyć, tak? Czy źle myślę
Odpowiedz
#96
Nie chodzi o przedmiot "Ostrze", musisz ostrzyć dużą ilość zardzewiałych mieczy dwuręcznych. Sprzedawać chyba nikt tego nie sprzedaje, najwięcej można ich zdobyć walcząc z nieumarłymi.
Odpowiedz
#97
Mam tych mieczy 35, ale z osełka mam brak interakcji.
Odpowiedz
#98
Bo zły rodzaj osełki, jest specjalna do ostrzenia zardzewiałych mieczy, tak z pamięci to jedna jest w obozie myśliwych w DP.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#99
Gdzie znajdę klucz do skrzyni Cor Caloma?

, mam nadzieję że znajdę tam zew nocy którego potrzebuję do tego zadania od Tarana nawet w dialogu było coś o tym żebym sprawdził skrzynię Caloma.

Wyroby bractwa
Odpowiedz
No to już wszystko wiemy. Generalnie tak - rób zadania, to być może dostaniesz klucz.
Odpowiedz
Pakiet zadaniowy tego obozu obejmuje łącznie 12 zadań, przy czym 1 jest dostępne tylko dla magów, a 1 niedostepne dla członka Mrocznego Zakonu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
kończę 3 rozdział jakieś podpowiedzi co do wykonania zadania "Dowcipny Stone"  ?
Odpowiedz
Grać dalej. 3 rozdział to za wcześnie na to zadanie z tego co pamiętam.
Odpowiedz
Trzeba uważnie grać, bo tylko wykonanie pewnego zadania pozwoli na ukończenie tego ze Stone'm.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Zadanie "Proroczy sen Kendroma". Ostatni wpis, że Baal Tondral dotarł bezpiecznie do LO. Dostałem klucz, wziąłem recepturę, oddałem komu trzeba. Zadanie stoi w dzienniku. Tak powinno być czy może mi się coś popsuło?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości