Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Moim zdaniem jak na to wszystko patrzę, to i Gothic i Community to należy już do przeszłości.
Pora się z tym definitywnie pożegnać i zając czymś innym.
Sorry.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ma Pan w 100% racje
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Ja po namyśle sądzę, że nie jest źle. Ostatnio badaliśmy w GD liczby pobrań nowszych modów i nie są wcale gorsze niż liczba pobrań w 2014 roku. Szczególnie cieszy mnie, że LzGD pobrało kilka tysięcy graczy.
Co do Epilogu, to nie ma co się na razie przejmować. U nas na BG w temacie jest już 31 postów i gracze sobie moda chwalą oraz mają chęć w niego grać. Wątek Eilogu u nas na forum ma już 1093 wyświetleń.
Odpowiedz
Ja sądzę, że te usuwanie kont z zerową ilością postów zniechęciło graczy do zakładania konta i wypowiadania się tutaj oraz to, że po którymś razie dostawali permbany i nie mają możliwości pobrania Epilogu. Widziałem, że dwóch użytkowników pobrałoby moda, lecz są tutaj zbanowani. Zastanawiam się, czy odbanowanie tych ludzi, którzy nie zrobili takich rzeczy jak Danyloss i inni i poinformowanie o tym w sieci oraz zrezygnowanie z usuwania kont z zerową ilością postów zachęciłaby graczy do rejestracji tutaj. Myślę, że forum mogłoby też wymagać konta do pobrania Epilogu.
 
Odpowiedz
Mam na ten temat inne zdanie.
Jakiś czas temu ustaliliśmy zasadę,że to zrobimy jest ogólnie dostępne bez rejestracji  i tego się trzymamy.
Natomiast Forum to miejsce spotkań Community.
Ci, którzy się realnie chcą wypowiedzieć i mają coś do powiedzenia cały czas maja taka możliwość.
Jesli chodzi o zbanowane "konta zerowe" to można je policzyć na palcach, i zawsze był ku temu powód.
Albo byli to permanentni wisielcy którzy rejestrowali się i nic nie pisali co najmniej po 5 razy, albo czytelnicy gównoburz i tematu "Bany i ostrzeżenia", albo inni Niechciani Goście.
Teraz nagle sobie przypomnieli, że mogą ponownie popłakać czy potrolować, do tego opierając się na kłąmstwie, że "są zbanowani i nie mogą pobrać.
Mogą, link do downloadu jest poza obszarem rejestracji, czego ci biedacy zapewne nie zauważyli.
Community to nie zestaw Konsumentów - Pobieraczy, a forum to nie zbiór randomowych nicków i maili z generatora.
Po co się wielu rejestruje?
Żeby z ciekawości zobaczyć co jest na forum. I tylko. Zobaczą że nie ma nic dla nich ciekawego i pójdą z ogólnym czasem pobytu na forum - 2 minuty.
Poprzednio rejestracja była wymagana do pobrania Przeznaczenia i tylko po to się 90 % rejestrowało.
Teraz czekamy na takich, którzy realnie mają coś do powiedzenia.
Czy się doczekamy?
Widząc kondycję Community wątpię.
Niestety nie jejst to rok 2007.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Są też takie osoby, które odrzuca już usuwanie konta po raz pierwszy, rozmawiałem z taką osobą, która jest aktywna na forum BG i mi napisała, że pobrał ledwo moda i troszkę pograł, początek mu się podobał i po 2 dniach chciał opisać obecne wrażenia, jednak nie mógł się zalogować bo jego konto usunięto. Po tej sytuacji stwierdził, że zakładanie na nowo konta jest bezsensu i ta sytuacja odrzuciła go z tego forum.
 
Odpowiedz
W każdym temacie z downloadem oraz w regulaminie forum jest napisane o tym. Każdy, kto pobiera moda wie, że gdy się zarejestruje, chcąc utrzymać konto - powinien napisać jednego posta. Jednego! "Pobieram - zasysam - niebawem ocenię".
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tymczasem na forum wrócił Hosni i uważnie studiuje ten temat.
Właśnie dał 1 PR użytkownikowi Polo za post wyraźnie skierowany przeciwko mnie.
Coś więcej napisze czy tylko na tyle cię stać Hosni po tak długim czasie nieobecności? popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie sądziłem że zwrócisz uwagę.
Zacząłem ponownie wbijać na forum, ponieważ mam teraz nieco więcej czasu i postanowiłem ograć sobie ponownie Przeznaczenie.
Wciąż uważam go za najlepszego addona do G2.
Za czasów klubu musiałem opuścić arene gdyż zaczeło brakować mi czasu, a i postać źle porozwijałem i wiązałoby sie to z restartem który nastapił 2 miesiące temu i od tego czasu pogrywam na spokojnie podczas gdy na arenie 2 miesiące to chyba cała arena trwała (nie pamiętam dokładnie)
Polo dałem punkta za to zdanie "Dla niektórych to forum to chyba cały świat, wstańcie, otwórzcie drzwi, wyjdźcie, powietrze nie zabija."
Sam kiedyś przesiadywałem na forum takiego jednego serwera Roleplay do GMP "Życie w Średniowieczu" brałem tam aktywnie udział w dyskusjach, i byłem częścią tamtejszego community ale aż za bardzo. Zamiast zajać się życiem to siedziałem jak ten kiep na forum i toczyłem batalie pomiędzy obozami które się tam uworzyły wśród graczy, to był błąd. Nie można dać propsa za jedno zdanie więc dałem za cały post.
Wróciłem stricte po to aby poczytać tematy o modzie, ale tak jakoś wyszło że ten też zacząłem czytać.
Odpowiedz
Pierwsza opinia epilogu na tm xD No ręce opadają jak się czyta takie bzdury.

Cytat:Pobrałem, zainstalowałem i ukończyłem tak w jednej trzeciej. Od razu zaznaczam, że oryginalne Przeznaczenie ukończyłem w całości, więc jestem zaznajomiony z profesjonalizmem autorów.

Największe bolączki wszystkich modów (czy to z Polski, Rosji, Niemiec, skądkolwiek): literówki, brak logiki przyczynowo-skutkowej w dialogach oraz przycinające się, nowe lokacje, bo zapchane jak największą ilością modeli, z jak największą gramaturą alpha paddingu (przeźroczystości), występują i tutaj.

Do tego, jak zwykle, rozbieżności w nazewnictwach przedmiotów, które możemy stworzyć; u nauczyciela, w Notatniku i w menu wytwarzania.

Brak w drużynie kogoś, kto wie czym jest finalna korekta tekstu daje o sobie znać po raz kolejny. Oczywiście, większość przyklaśnie, bowiem dla typowego gracza modyfikacja stoi na wysokim poziomie, ale diabeł tkwi właśnie w takich szczegółach. Można było wypolerować i wypuścić coś naprawdę wybitnego, a tak jest tylko dobre. Z minusem.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Co się dziwić, przecież to TM xD
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
To opinia z TM gdzie wszyscy są wybitnymi fachowcami w tym także autor tego tekstu niejaki Elligon (4 posty w karierze) popcorn

W dupie był i gówno widział, zwłaszcza zapchane nowe lokacje.

Ot, taki przyczynek do tematu - "jakoś tam trzeba zaistnieć, a netowa dzieciarnia być może łyknie" Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To raczej jakiś troll, przecież w Epilogu nie ma nowych lokacji xD
 
Odpowiedz
Granica między trollem a normalnym użytkownikiem jest na TM bardzo płynna.
Dlatego trudno brać to upadłe forum na poważnie.
Kiedyś Mekka modderów i graczy, dziś ... hmm, no cóż Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jego "opinia" już zniknęła.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości