Korzenie Zła - przebieg prac
#76
na razie nie ma dla nich miejsca i pewnie tak zostanie
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#77
tak, nie ma dla nich miejsca
ponadto liczba orków została zmniejszona z 3 do 2

W jednym z dialogów pojawi się wreszcie imię Bezimiennego.
OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#78
Nie, będzie to kontynuacja Wiedźmina 3.

Z tym imieniem Bezimiennego nie uważam, aby był to dobry pomysł. Pewne rzeczy powinny zostać nigdy niepoznane. ;)
#79
(07.10.2017, 15:20:19)Klimek napisał(a): Z tym imieniem Bezimiennego...

Lol
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#80
Relaks ok
#81
Możliwe, że do końca mca złożymy pierwszą wersję testową Korzeni - VA1
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#82
Zapewne tym razem bardzo przydatna będzie znajomość lore gildii Myśliwych, co zrozumiałe w powiązaniu z miejscem akcji.
Ci, co grali Myśliwym wiedza jak bardzo obraz Stowarzyszenia różni się w stosunku do rozgrywki innymi gildiami w Przeznaczeniu.
W Korzeniach Zła bohater będzie już tylko bardzo, bardzo luźno powiązany z Mrocznym Zakonem...

Tymczasem Michał już po części przygotował swoje zadanie-potwora logicznego w stylu tego z Epilogu.
Niełatwe problem do rozwiązania stanie przed graczami. Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#83
Pytania Barthosa, z którymi były problemy, to rebusik dla dzieci był.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#84
No to zobaczymy co tam nasz kapelan przygotował. - Ostatnio było do przejścia na spokojnie - Zobaczymy teraz :)
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
#85
(10.10.2017, 20:26:53)Dinozaur7 napisał(a): Ostatnio było do przejścia na spokojnie
bo interweniowałem
tym razem będę daleki od tego typu działań, bo sam szykuję coś , co wami wstrząśnie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#86
Wiem wiem. Widziałem słynny temat ;)
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
#87
(10.10.2017, 20:04:48)Memorius napisał(a): Zapewne tym razem bardzo przydatna będzie znajomość lore gildii Myśliwych, co zrozumiałe w powiązaniu z miejscem akcji.
Ci, co grali Myśliwym wiedza jak bardzo obraz Stowarzyszenia różni się w stosunku do rozgrywki innymi gildiami w Przeznaczeniu.
W Korzeniach Zła bohater będzie już tylko bardzo, bardzo luźno powiązany z Mrocznym Zakonem...

Tymczasem Michał już po części przygotował swoje zadanie-potwora logicznego w stylu tego z Epilogu.
Niełatwe problem do rozwiązania stanie przed graczami. Troll


W końcu coś dla mnie! Ave Midlas!
#88
Korzenie Zła będą składać się z 40 questów i pewnej liczby spec-akcji.
Tym razem mój wkład zadaniowy będzie znacznie mniejszy niż poprzednio- zobowiązałem się przygotować 20 zadań.
Reszta będzie autorstwa i wykonania pozostałych członków Teamu.
Na ten moment w content mamy na gotowe 3 zadania, w tym zagadkowego potwora autorstwa Michała.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#89
Oczywiście moim zadaniem zagadka jest zbyt prosta dla mistrzów areny, dlatego przygotuję jeszcze jedną, innego typu, żeby mogli poczuć się uradowani.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
#90
(15.10.2017, 19:25:36)Michał napisał(a): Oczywiście moim zadaniem zagadka jest zbyt prosta dla mistrzów areny
ta Facepalm
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości