Złodzieje
Jeśli chcesz zostać złodziejem musisz pomóc wszystkim złodziejom i nie być Czarnym Jastrzębiem.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Wrocilem po dluuugim czasie do przeznaczenia. POprzednio dolaczylem do czarnych jastrzebi, wiec teraz czas na zlodzei. Pytanie moje brzmi, czy zadania zlodzei beda wymagaly sporej zrecznosci i kradziezy kieszonkowej? Czy uda sie wykonac zadania bedac wojownikiem?
Odpowiedz
Ostatnie zadania wymagają dużej ilości zręczności, ale ja jako Wojownik Mrocznego Zakonu nie miałem większych problemów, jest mnóstwo bonusów, a do tego w grze jest kilka specjalnych mikstur zwiększających tymczasowo zręczność. Starczy je sobie zachować na później i nie powinno być problemów. ;)
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Dziekuje za odpowiedz. Wlasciwie jeszcze jedno pytanie. Te 2 krwawe kielichy oddane Lucy, beda mi jakos zwrocone do zadania z krwawymi kielichami dla Cassi?
Odpowiedz
tak, kielichy zdobędziesz do tego zadania
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam juz 12 klejnotow lorda Tymorisin, ale Nagur nie chce mi ich przyjac. Czy to moze dlatego ze jestem w 1 rozdziale? Przyjmuje je w kolejnych?
Odpowiedz
Nagur dał ci namiary na byłego marynarza, który coś na temat klejnotów może wiedzieć. Rozmawiałeś z nim?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Zgadza sie, pogadalem z Fidelisem. Klejnoty oddane, dzieki za wskazowke.
Odpowiedz
Czy można w pierwszym rozdziale znaleźć 12 klejnotów lorda Tymorisin?
Bo ja mam ledwo 6.
Rozmawiałem z Fidelisem, ale On mi opowiada że zaleca się do Thekli i jakieś pierdoły.
Odpowiedz
Można znaleźć, tylko zdobycie niektórych wymaga stoczenia trudnych pojedynków.
Odpowiedz
A kiedy ten Fidelis powie mi coś konkretnego, albo naprowadzi mnie na Nagura?
Dota Konkrety proszę.
Odpowiedz
Przecież Fidelis nie naprowadza na Nagura.
Fidelis potwierdza istnienie klejnotów, gdy Nagur już zleci na m to zadanie. Fidelis mówi o tym gdy poznamy jego amory względem Thekli.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zaraz, zaraz, czegoś tu nie jarzę. Z tego co tu napisałeś wynika, że nie wziąłeś jeszcze tego zadania, to skąd wiesz, że Fidelis ma w nim swòj udział?
Odpowiedz
No trochę chyba namieszałem jak czytałem posty na forum :/
Nagur nie chce ze mną gadać, czy muszę mieć ich 12 żeby mieć z Nim opcje dialogowe?
Odpowiedz
Przede wszystkim pytanie czy w ogóle wziąłeś to zadanie i masz je w dzienniku.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości