Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Ok, czyli mamy rozwiązanie, myślałem, że to jedna z wielu aktywności pobocznych, ale jak widać nie. Dzięki.

Nieee, panowie, ja już jestem powoli na skraju wyczerpania. W żadnym innym Waszym modzie nie miałem takich problemów jak przy Korzeniach... Skoro quest związany z kluczem Hipolita jest typowo pobocznym questem niepowiązanym z wątkiem głównym, a także Ulu-Mulu, to ja naprawdę nie mam zielonego pojęcia co mam robić. Powoli zaczyna mnie irytować bezcelowe bieganie w poszukiwaniu nie wiadomo czego. Memorius wspominał coś o tym, że "Zapomniana magia" powinna być już ukończona, szkoda tylko, że ja w dalszym ciągu muszę zajmować się "przyziemnymi sprawami", bo najwyraźniej zrobiłem zbyt mało, aby łaskawy Starzec raczył się do mnie w końcu odezwać... O "Znakach czasu" nawet nie wspominam, bo też nie sposób go teraz ruszyć.
Odpowiedz
Dziennik wrzuć.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
E, no zaraz. Nie będziemy to Dziennikami spoilerować całej gry.
Są inne metody dojścia do prawdy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie bardzo wiem, jak bardziej przybliżyć Wam moją obecną sytuację. O ostatnich wpisach z dziennika informowałem w moich poprzednich postach, więc niewiele mam do dodania chyba.
Odpowiedz
Czyli dokładnie które zadanie nie jest u ciebie ukończone?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wychodzi na to, że zadanie z magią (dokładnie "Zapomniana magia").
Odpowiedz
I w czym masz problem w tym zadaniu?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
A no taki, że tak jak mówiłem wcześniej, ostatni wpis jawnie sugeruje zająć się "przyziemnymi sprawami", więc podejrzewam, że chodzi o wykonanie jakichś innych zadań. Problem w tym, że wszystkie zostały już wykonane poza "Świątynią", "Znakami czasu", "Ulu-Mulu" oraz "Odmętami umysłu". Nie wiem, może dla mnie to jest zbyt skomplikowane do zrozumienia, ale skoro Ulu-Mulu oraz "Odmęty umysłu" nie ingerują w wątek główny i są typowymi, pobocznymi zadaniami, no to chyba nie jest konieczne ich ukończenie, zresztą Memorius o tym już wspominał. Czy może się mylę, może muszę wykonać np. "Odmęty umysłu", aby popchnąć dalej "Zapomnianą magię"?
Odpowiedz
przeczytałeś wszystkie oddane tabliczki?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Rozmawiałeś z Serpentesem?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Ech, teraz to mnie ogarnęły spore wątpliwości... Mam wrażenie, że tak, ale z drugiej strony mogłem pominąć jakąś z racji tego, że było ich bodajże 12, ale raczej drugi wariant bym wykluczył. Serpentes już powrócił do Khorinis.
Odpowiedz
Z tego co rozumiem to masz ten wpis?

[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Tak, dokładnie ten.
Odpowiedz
A dobra już wiem. Musisz wyknonać Ulumulu
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Czyli musztarda po obiedzie dla mnie. Na własne życzenie nie mogę go już wykonać, gdyż skorzystałem z opcji wykucia Ulu-Mulu w chwili, gdy brakowało mi jednego składnika, a jak wiadomo, ta opcja znika raz na zawsze po jednorazowym użyciu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości