Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Dobra jednak potrzebuję więcej pomocy :>

Uzurpator.
Ścigany.
Przekleństwo artefaktów
Aktualny dziennik.

Ukończyłem jeszcze zadania Przekleństwo Artefaktów i Cenniejsze niż złoto. Jakieś naprowadzenie dalej cokolwiek? Bo utknąłem konkretnie. W sprawie Uzurpatora nikt już nie ma nic do powiedzenia. U bandytów zostały 3 osoby w tym kobieta, Ścigany dalej jest ścigany. Smutny

Dobra poradziłem sobie z tym wszystkim. Teraz zasadnicze pytanie. Trochę głupie ale gdzie ja mogę dostać zadanie Ulu Mulu? ;)
W dzienniku zostały mi: Świątynia, Zapomniana Magia i Znaki Czasu. A do tej pory nie spotkałem się z powyższą kwestią! Taki ze mnie eksplorator chyba Smutny
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Jestem bardzo ciekaw, czy nie uwaliłeś w takim razie gry.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jak to jest z tymi Jarkendarczykami? Znalazłem oddziały
. Coś pominąłem czy spróbować powtórzyć walki bo z tego co wyczytałem na forum ktoś mógł mi zniknąć.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Najlepiej dowiedzieć się tego u Starca.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Musiałem wyrzucić miecze i podnieść. Standart niestety :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Z zadaniami problem mam jak zawsze, więc nie o to chcę teraz zapytać, ale raczej o komfort rozgrywki.

Istnieje wielu kupców, którzy biorą wszystkie przedmioty danego typu z naszego ekwipunku (złote naczynia, skóry itp). W Przeznaczeniu np było zadanie gdzie trzeba było mieć szkatułkę złotą i jak się wszystkie sprzedało, to był klops trochę.

Czy tutaj też powinienem uważać i robić sobie mini-zapasy konkretnych przedmiotów, które hurtowo się sprzedaje(bez szczegółów proszę), czy mogę ze spokojnym sercem kąpać się w złocie?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Nie pamiętam takiej sytuacji, aby jakiś quest wymagał towaru skupowanego przez ludzi w ramach Korzystnych Interesów, dlatego możesz śmiało sprzedawać. Jednak podpowiem, abyś starał się nie zabijać zwierzyny zanim nie nauczysz się pozyskiwać z nich trofeów. :>
Odpowiedz
Ok, ja sobie napiszę też.

Zostało mi 5 zadań
Niebezpieczna okolica (3 panów zostało do wyeliminowania)

Siła strachu - to mnie najbardziej interesuje, podobno jest jakiś cydr, którego wypicie/posiadanie ma ruszyć to zadanie, gdzie go można znaleźć? Miałem 8 butelek cydru jabłkowego gdzieś z samego początku gry, poczytałem, że trzeba wypić, to wypiłem, 3 dały +1 do siły, a 5 nic specjalnego nie zrobiło. Tak czy siak nie wiem co i jak tu i prosiłbym o pomoc. (doprowadziłem do końca część z woreczkiem i ze szkatułką, teksty odnośnie Narlou też miałem)

Świątynia - ruszy pewnie jak wykonam 2 powyższe

Znaki czasu - tak jak wyżej

zadanie z książkami - 1 mam i się tym nie przejmuję

W dzienniku 32 zadania mam aktualnie, 27 wykonanych
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
jest pewna skrzynia gdzie kiedyś było pełno wody
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To ciekawe... Musi ona być w obozie myśliwych, skoro powinna być w otoczeniu Midlasa gdzieś, jednak jestem na 90% pewien, że wszystkie kufry które nie są zamknięte na klucz(Hipolita, w chatce obok kuźni, w karczmie, na jednej z wież obserwacyjnych i kto wie czy nie za drzwiami tam, gdzie był pan do zadania Anatomia zbrodni i może jakiś jeden) wyotwierałem, a nie sprzedaję przedmiotów, więc przecież by nie wyparował.

Woda kojarzy mi się ze studnią, a tamten kufer od dawna jest już pusty.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
nie bardzo rozumiem w czym masz problem, skoro jednak znalazłeś i

Cytat:a 5 nic specjalnego nie zrobiło

co zresztą nie jest prawdą, ale wy zawsze tak nieuważnie gracie...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ok nieważne już. Memo mnie naprowadził na właściwy trop - wypiłem WSZYSTKIE 5 cyderków, a powinien mi jakiś zostać w ekwipunku, żeby dialog był.

Dobra, jeszcze jedna prośba o pomoc - jak ruszyć zadanie niebezpieczna okolica? Zostało mi 3 panów, myślałem, że będę miał z jednym choć dialog i okaże się on "Tancerzem", jednakże wszyscy mają jedynie KONIEC. A wykonałem 29 zadań i mam już dialog ze Starcem odnośnie świątyni.

PS. o co chodzi z kluczem Hipolita? Czy to quest aktywowany, gdy coś przypadkiem znajdę a ja to przeoczyłem, czy zdobędę go już po wizycie w świątyni?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(15.07.2018, 16:38:37)SparrowJacek napisał(a): Zostało mi 3 panów
Min Altberg?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Altberg, Rutger i Orsiio czy jakoś tak
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Byłeś u Martina?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości