Korzenie Zła - problem z zadaniem...
podrzuć - w wolnej chwili zobaczę
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Zobacz proszę
http://www.mediafire.com/file/3wet6w81qb...2.rar/file
Odpowiedz
„Uzurpator” - kupiłeś informacje u pewnego człowieka w obozie o jego mieszkańcach, ale ich nie wykorzystałeś. Co wiesz o Dornbachu i jego słabościach?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(09.10.2018, 05:52:26)Tituf napisał(a): „Uzurpator” - kupiłeś informacje u pewnego człowieka w obozie o jego mieszkańcach, ale ich nie wykorzystałeś. Co wiesz o Dornbachu i jego słabościach?
A to pijaczyna - STOKROTNE DZIĘKI

Dopiero teraz widać jak to jest ze sobą powiązane-szczegół który mi umknął nie pozwalał na kontynuację.
Poadrawiam

Tituf- Odezwałeś się do mnie -to możemy rozmawiać ?

(Czytaj -czy mogę przesłać kolejne save)
Zostało mi 5 zadań;
Mędrzec,-na razie mnie przekracza
Cenniejsze niż złoto
Świątynia
Odmęty umysłu -nie mogę znaleźć 2-go fragmentu klucza
Znaki czasu
Odpowiedz
Wrzucaj. Coś się poradzi.
Odpowiedz
(11.10.2018, 22:49:20)Erwin napisał(a): Wrzucaj. Coś się poradzi.

http://www.mediafire.com/file/4557v3d54w...2.rar/file

Dzięki.
Odpowiedz
Nie przeszukałeś dokładnie kopalni. Tam jest jeszcze jeden minerał.
Masz save'a pokazującego klucz, a pisałem wcześniej gdzie go można znaleźć.

https://www92.zippyshare.com/v/WTCxoDl8/file.html

No i Micheasza zrób. Wbrew pozorom pytania nie są trudne, tylko trzeba się chwilę zastanowić.
Odpowiedz
(12.10.2018, 06:40:16)Erwin napisał(a): Nie przeszukałeś dokładnie kopalni.
Czy to właśnie powoduje, że modyfikacja jest trudna?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(12.10.2018, 07:19:05)Tituf napisał(a):
(12.10.2018, 06:40:16)Erwin napisał(a): Nie przeszukałeś dokładnie kopalni.
Czy to właśnie powoduje, że modyfikacja jest trudna?

Niestety TAK -bo jak nie wiesz czego masz szukać i gdzie no to tak wychodzi.

"Błąka się po całym świecie aby dojść do Pacanowa"
Odpowiedz
Tu się nie będę upierał, bo po kilku miesiącach i kilkunastu modyfikacja później od ukończenia Korzenie Zła z pamięcią może być różnie, ale wydaje mi się, że jest gdzieś wspomniane, że vanadium to odpad pokopalniany. Może tylko mi się zdaje, niestety nie chce mi się tego szukać  :)
Odpowiedz
(12.10.2018, 10:20:00)Erwin napisał(a): że jest gdzieś wspomniane

Też mi się wydaje, że była taka informacja. Ponadto samo Vanadium od razu kojarzy się z kopalnią..
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(12.10.2018, 15:08:09)Lewkooo napisał(a):
(12.10.2018, 10:20:00)Erwin napisał(a): że jest gdzieś wspomniane

Też mi się wydaje, że była taka informacja. Ponadto samo Vanadium od razu kojarzy się z kopalnią..
Pamięć jest ulotna ,niektóre ważne informacje nie są zapisywane w dzienniku (o Vanadium też).
Niestety do TEJ informacji dotarłem bardzo późno a powinna być na pierwszej stronie opisu.
Cytat Memorius;

Zauważcie, że chyba w żadnej części nie pojawia się na raz tak wiele tajemnic i zagadek...
No i dobrze słuchajcie, co do was mówią!
To BARDZO ważne.
Odpowiedz
Hej niestety ja też już nie wiem co mam zrobić, zostało mi jeszcze parę misji i jestem w...Smutny

Skarby doliny przodków - mam sporo tych szkatułek, nie idzie ich otworzyć a z nikim nie mam dialogu na ten temat.
Kamienne tabliczki - mam fioletową i żółtą, dałabym sobie rękę uciąć że podnosiłam z kamiennego kręgu tę czerwoną ale niestety jej nie widzę w ekwipunku, a krąg otworzyłam przyciskami i zebrałam stamtąd wszystko.
Nocni łowcy - przyszłość pozostaje niejasna, brak dialogu.
Alex podał mi lokalizację pierwszej księgi, niby gdzieś przy opuszczonej farmie przy wodzie już w sumie sama nie pamiętam, tak długo szukałam że zapomniałam sama już, jednakże no nigdzie jej nie ma. Smutny
No i mam zabić tego kolesia na ''A'' co przestał być nieśmiertelny, zlecone przez tego drzewca który zlecił mi zabicie golemów leśnych. Niby ma być w górach, ale w górach nie ma. :/
A, no i kopalnia ta mała, ostatni wpis o ostrzeżeniu Jordiego.
Jakby co podam dokładne wpisy słowo w słowo jakby ktoś czegoś nie był pewien.
Z góry dzięki! Język
Odpowiedz
(16.10.2018, 07:05:19)nalcix napisał(a): Alex podał mi lokalizację pierwszej księgi
Alex mówił o małym gospodarstwie nad brzegiem jeziora... Poszukiwania rozpocznij od przystani...

(16.10.2018, 07:05:19)nalcix napisał(a): Niby ma być w górach, ale w górach nie ma.
Rejon przejścia do wież mgieł - pod obozem przybyszów (łaził po okolicy golem)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(16.10.2018, 07:14:24)Tituf napisał(a):
(16.10.2018, 07:05:19)nalcix napisał(a): Alex podał mi lokalizację pierwszej księgi
Alex mówił o  małym gospodarstwie nad brzegiem jeziora... Poszukiwania rozpocznij od przystani...

(16.10.2018, 07:05:19)nalcix napisał(a): Niby ma być w górach, ale w górach nie ma.
Rejon przejścia do wież mgieł - pod obozem przybyszów (łaził po okolicy golem)


Ok wiem gdzie był golem, poszukam, aleeee......no za nic nie wiem o jakie małe gospodarstwo chodzi, no Ariel i Artura to takie większe trochę, jest jeszcze ta chatka Irwina i tam też jest jeziorko i na dnie tego jeziorka jest jakaś sakiewka, Alex wspominał że trzeba użyć magii ale niestety próbowałam przeróżnych ''nowości'' i nie działa, telekinezy też nie ma, a całą rzeczkę obok Artura i Ariel obeszłam wzdłuż i wszerz, chyba że jakaś ślepa jestem. :/  Porażka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości