Galeria modyfikacji
Miłość potrafi wzbudzić skrajne emocje, a pod osłoną nocy dochodzi do nielichych skandalów...

[Obrazek: swbtkhU.jpg]


Jak potoczyłyby się losy Bezimiennego bohatera, gdyby korzystając z dobrodziejstw alchemii zapełnił puste łoże w domu Mirelli i zaczął pisać dla niej miłosne wiersze? Chyba właśnie tak, po jakimś czasie oczywiście.

Powiadają, że pierwszy raz jest najtrudniejszy, ale czy jest tak w przypadku Przeznaczenia? Czy znajomość większości zadań i ukrytych bonusów pozwoli na poprawienie wyniku, a może rutyniarstwo poprowadzi do upadku? Pora nadrobić zaległości i ukończyć  Przeznaczenie  jako Mroczny, przyszły, jeszcze odległy.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz
[Obrazek: dlCKMnb.jpg]

Wariacje geologiczne Doliny Przodków to dla młodego Łowcy nielicha zagadka.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz
Ładne Widoczki :>

[Obrazek: vx7sJ04.jpg]
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Przeznaczenie + DX11

[Obrazek: sT9u1sJ.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gdzie to jest? W sensie gdzie stoi Bezi. Bo chyba nie na ścieżce z obozu wymiany do zamku, tylko jakoś na lewo od tego mam wrażenie. Czy to po prostu takie specjalne ustawienie na kodach na potrzeby screena?

Placu wymiany*
Nie da się postów edytować, a się jebłem.
Odpowiedz
nie, to naturalny pkt widokowy - przed opuszczoną kopalnią trzeba stanąć na skraju urwiska

Tak naprawdę to z Irdorath jest bardzo mało screenów, czyżby nudna lokacja i gracz gnał już tylko do zakończenia? Ale chyba nie Mroczny Wojownik/Mag?!

[Obrazek: oQZFb8w.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Z reguły na Irdorath mimo wszystko gra się już by skończyć - To jest w końcu cel podróży ;)
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Tak, Irdorath to już zawsze był taki ostatni przystanek, który zawsze rozgrywało się niejako na siłę, aby tylko dobiec do napisów końcowych. Ponure miejsce to i nie dziwota, że każdy stara się je szybko przemierzyć.
Odpowiedz
A my planowaliśmy tak wiele w tej lokacji... Dobrze, że zrezygnowaliśmy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Pewnym odświeżeniem na pewno był ciekawszy system otwierania bramy do świątyni i oczywiście trzeba było pogłówkować aby dostać się do pomieszczenia za Archolem.
Odpowiedz
Niby w jakim celu?
G2 P jest rozszerzeniem G2 NK i nie było powodu zmieniać imponderabiliów.
Czy jakieś fundamentalne podstawy zostały zmienione? Przecież nie.
A to co zostało zmienione fabularnie jak widać z tematów dyskusyjnych zostało niezauważone lub zbyte milczeniem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Memorius czytaj uważnie. Napisałem "był" a nie "byłby". A może lepiej zabrzmiałoby słowo "jest"?
Odpowiedz
a no faktycznie - to akurat zostało zmienione Facepalm
miałem na myśli te końcowe sekwencje przedostania się do Smoka Ożywieńca.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przeznaczenie jest bardzo długą modyfikacją i kiedy jest się już na tym Irdorath mając te 150 albo i więcej godzin na liczniku, to gra się już po to, żeby dobrnąć do końca i zobaczyć w końcu to zakończenie. Mnie w Przeznaczeniu to znudzenie dopadło już końcówką piątego rozdziału nawet. Moim zdaniem bardzo dobrze, że nie dodawaliście tam zbyt dużej ilości contentu. Te wszystkie mechanizmy otwierania krat wprowadzone w Globalu i tak są już wystarczająco upierdliwe, choć może inaczej by to wyglądało, gdyby było tam coś angażującego fabularnie, trudno stwierdzić.
Odpowiedz
Lol

[Obrazek: KcnvaUJ.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości