Nauczyciele
#91
Dlaczego została usunięta
Odpowiedz
#92
dlaczego miała by zostać?
ponoć G2 NK za łatwy jest Cool
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#93
Kto uczy przepisu na Esencje Ducha?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#94
Pochodź, popytaj. Z tego co mi się wydaje, to nie zabrali nauczycielom tej opcji w Przeznaczeniu, a ze strony o gothicu: Nauczyciele: Neoras, Sagitta, Vatras (VI rozdział), Riordian (Jarkendar). Ktoś z nich z pewnością uczy.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#95
najbliżej i najprościej - Sagitta

(26.08.2016, 22:27:31)4alvrez napisał(a): Nie ma już chyba nikogo kto pomoże nam w podniesieniu punktów trafień jak Netbek co ???


Dota żartował
oczywiście, że jest - to Netbek Cool
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#96
Czy któryś CJ uczy kradzieży, bo tak by mi się przydała, lepkie rączki świerzbią a tu jakoś nie widzę rozwiązania tego problemu :)
Bo Cassia chyba mnie nie nauczy? Przeoczyłem kogoś kto uczy w R1 czy dopiero w drugim rozdziale sprawa się posunie?
Wystarczą ogólnikowe odpowiedzi, bo nie wiem czy pkt trzymać w rezerwie czy je wydać na szycie z łuku.
Odpowiedz
#97
A Lucy? Potem Bill.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#98
Lucy to już chyba dawno ogryziona przez kretoszczury w jaskini leży (bo to ta ze Zbrodni i kary?) a Bill to R2, bo coś go nie kojarzę na razie?
Odpowiedz
#99
Bill to pirat :D
Odpowiedz
Nauczycieli many, siły, zręczności i podobnych umiejętności jest wiele, ale na pewno macie swoich, u których lubicie się uczyć, tak więc moje pytanie brzmi u kogo najchętniej bierzecie nauki ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
głownie u starych zajomych z G1
Odpowiedz
(10.09.2016, 21:09:49)kaban3000 napisał(a): głownie u starych zajomych z G1
Rozumiem że przywiązanie do przyjaciół Beziego ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
tak, jakis taki sentyment do nich został i to czy wojownik czy mag to przewaznie u nich :)
Odpowiedz
@Kaban Bardzo fajne podejście, i Bezi dzięki temu oszczędza pieniądze bo nie musi im zapłacić za to :)

A komuś może nie pasują przyjaciele Beziego i uczą się u innych ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Ja tam się lubie uczyć u Barthosa z Laran :p
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości