Zjednoczony Obóz
Mogę prosić o małą podpowiedź chociaż w którym rejonie, już nawet zenie mogę znaleźć tę księgę? To dosłownie jedno z dwóch ostatnich zadań, które zostało mi do wykonania przed wypłynięciem na Dwór Irdorath.
Odpowiedz
W mieście Khorinis.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam, właśnie oddałem ostatnią księgę dla Teofila (w moim przypadku był to klasztor zmiennokształtnych) i dostałem zlecenie związane z jego kumplem Hugo. Odwiedziłem Hugo w ZO, później poleciałem z powrotem do Teofila następnie do Parveza a w dalszej kolejności do Teofila i później teleportowałem się do ZO, Hugo mi podziękował za sprowadzenie kumpla a samego zleceniodawce zadania znalazłem koło sympatycznego Klina tyle, że nie bardzo rozmowny był tj. wąchał kwiatki od dołu... Próbowałem wczytać save wcześniejszy ale rezultat ostateczny zawsze ten sam, gram na wersji 1.01 bodajże.
Odpowiedz
To dlatego... Umiejętnie ożywić go należy, F8... I koniecznie potem wył konsolę.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Hm...ożywić tylko jak to się robi bom zielony w tych sprawach, jedynie co testowałem to kody na przywołanie postaci, jak można to proszę o info jak ożywić taką postać co leży a żyć powinna,. A umiejętne wyłączenie konsoli to pewnie podobnie jak przy przywoływaniu postaci jak mniemam?
Odpowiedz
(16.11.2016, 20:34:11)Lord Hagen napisał(a): Hm...ożywić tylko jak to się robi bom zielony w tych sprawach, jedynie co testowałem to kody na przywołanie postaci, jak można to proszę o info jak ożywić taką postać co leży a żyć powinna,. A umiejętne wyłączenie konsoli to pewnie podobnie jak przy przywoływaniu postaci jak mniemam?

Przy trupie bmarvinb potem o wchodzisz w postać i F8. Powrót o w postać Beziego.  Następnie b42b, czyli wyjście z konsoli.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
W zadaniu Pierścień Clyde'a utknąłem. Porozmawiałem już ze wszystkimi i wszystko sprowadzało się do Klina. Oczywiście zaprzeczył i nikt więcej nie ma żadnych kwestii dialogowych. Czyżby oznaczało to, że mam wrócić do zleceniodawcy?
Odpowiedz
podstawą jest wykonanie zad Zaufanie strażnika (czyli Siekacz i duch Gomeza), dalej poleci i pierścień
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dzięki, a jeśli chodzi o zadanie Receptura Bractwa, to z tego co wiem, znajduje się w skrzyni Cor Kaloma. Jednak aby ją otworzyć potrzebny jest klucz. Czy on znajduje się gdzieś na terenie obozu bractwa?
Odpowiedz
a to wiąże się z pewnym zadaniem z Leśnego Obozu...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Lekarstwo dla Alberto. Obleciałem wszystkich w Leśnym Obozie plus babeczka w Wieży Mgieł. Niby tam powiniem szukać. Czy to zależy od rozdziału?
Odpowiedz
Jesteś pewien że rozmawiałeś ze wszystkimi? Nie wszyscy mieszkańcy LO spędzają tam całą dobę.
Odpowiedz
Huno i Isidro bodajże tam nie spędzają czasu 24/7. Dobrze mówię? Z nimi też rozmawiałem.
Odpowiedz
Jest jeszcze pewien jegomość trudniący się handlem z paladynami z pobliskiego obozu.
Odpowiedz
Co z wrobieniem świstaka w zabójstwo neka da się to zadanie w 2 rozdziale zrobić ? bo nie mam z nim żadnej interakcji
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości