Bonusy i Drogocenne przedmioty
A ma ktoś pełną listę rzeczy do jedzenia, które dają bonusy do statystyk po zjedzeniu n sztuk? Bo ja w sumie znalazłem tylko coś takiego w tym temacie:


"Warto jak już wcześniej pisano konsumować (ja za jadło i napitek się biorę po walce jak sił życiowych czy magicznych braknie):
- ser, jabłko, szynkę, chleb, kiełbasę, polne i leśne jagody, grzybki piekielniki oraz mięso kopacza,
- piwo, gin, mleko,
- Jednorazowo można zyskać rozróżne premię paląc różnego rodzaju skręty, pijąc Młot Lou i Podwójny Młot Lou,
- po uzyskaniu odpowiednich informacji żądła krwiopijców działają jak Pełnia życia - po iluś użyciach przestaje działać, podobna sytuacja z żuwaczkami pełzaczów jest dla uzupełnienia zapasów many,
Jak ktoś stwierdził jakieś jeszcze premie za jedzenie czy picie to niech się pochwali:)"

Ale to czego mi brakuje, to informacji co daje premię do czego.
Odpowiedz
Jak napisałem powyżej, mam wszystkie informacje. Jest mało prawdopodobne, aby mogła się dzielić. Więc zjedz wszystko i zobacz, czy był bonus, czy nie.
Odpowiedz
gdyby przejrzeć ten temat to wszystko tu jest podane, tyle że nie poście zbiorczym

tak informacja ogólnie jest jawna, zresztą wszystkie dotyczące gry są jawne , poza ujawnianiem pełnej solucji zadaniowej.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Na innym forum znalazłem informację:

"jabłka i szynka dają siłę, polne i leśne jagody punkty życia, ser zręczność, mleko, ciemne grzyby, gin i piwo manę, a mięsa kopacza ochronę od magii i ognia."

Pytanie czy cokolwiek w wyżej wymienionych składników (w szczególności polne i leśne jagody) mają jakieś zastosowanie w alchemii czy mogę to śmiało wszystko zjadać?
Odpowiedz
(29.10.2020, 19:51:00)Hadar napisał(a): Na innym forum znalazłem informację:

"jabłka i szynka dają siłę, polne i leśne jagody punkty życia, ser zręczność, mleko, ciemne grzyby, gin i piwo manę, a mięsa kopacza ochronę od magii i ognia."

Pytanie czy cokolwiek w wyżej wymienionych składników (w szczególności polne i leśne jagody) mają jakieś zastosowanie w alchemii czy mogę to śmiało wszystko zjadać?

Część jedzenia przydaje się w trakcie questów, więc rozsądnym jest nie zjadać wszystkiego na raz i trzymać jakiś minimalny zapas w ekwipunku.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Śmiało to w tej grze robić nie należy niczego, klika sztuk zawsze dobrze mieć na wszelki wypadek.
Generalnie w alchemii się akurat tych roślin nie używa.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To wiem. Bardziej mi chodzi czy aby któryś z wyżej wymienionych składników nie opłaca się przekształcać w coś innego. Tak jak Smocze korzenie opłaca się przekształcać w eliksiry siły
Odpowiedz
(29.10.2020, 20:19:27)Hadar napisał(a): To wiem. Bardziej mi chodzi czy aby któryś z wyżej wymienionych składników nie opłaca się przekształcać w coś innego. Tak jak Smocze korzenie opłaca się przekształcać w eliksiry siły

[/quote]
(29.10.2020, 20:17:36)Memorius napisał(a): Śmiało to w tej grze robić nie należy niczego, klika sztuk zawsze dobrze mieć na wszelki wypadek.
Generalnie w alchemii się akurat tych roślin nie używa.

No przecież napisano, że nie :-)
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
@Hexados dzięki, nie zauważyłem wiadomości @Memorius Język
Odpowiedz
Ma ktoś może screena/podpowiedź co do tego gdzie znajduje się skrzynia Grimesa w opuszczonej kopalni? Szukam od jakiegoś czasu i nie mogę się doszukać.
Odpowiedz
Zaraz przy przejsciu do części kopalni w DP. Jest taki mostek i trzeba zejść w taka rozpadline. Skrzynia jest jakby we wnece pod tym mostkiem.
Odpowiedz
Wydaje mi się że pamiętam te skrzynię, a ja szukałem tego ponad z godzinę w zawalonej kopalni. Dzięki!

Skąd wytrzasnąć kompas dla Torlofa? Byłem u Piratów i nikt nie ma żadnego dialogu na ten temat. Wpadnie jakoś podczas robienia reszty questów w 5 rozdziale?
Odpowiedz
Kto jest złodziejem moich baryłek złota?
W jednym akcie mam 400 sztuk baryłek a chwile później już 0.
Kto kradnie bryki?
Odpowiedz
Wybrałeś dobre miejsce. Jest tylko jedna postać w grze związana z kompasami. Dialog z nią wynika tylko z faktu pojawienia się wpisu o żądaniu Torlofa.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie wiem czy drogocenny, ale dla mnie tak. Właśnie się zorientowałem, że nie mam runy teleportacji do Leśnego Obozu. Sprzedać jej nie sprzedałem, może przypadkiem wyrzuciłem(???). Poszedłem tam, obskoczyłem wszystkich kupców, ale nikt nie ma jej w asortymencie. Czy w grze występuje drugi egzemplarz tej runy?
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości