Bonusy i Drogocenne przedmioty
Pierścień posłańca leży gdzieś w okolicach Kanionu.
Reszta w innej lokacji...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czy pilnuje go Troll? Bo tamten troll to jedyna rzecz z Jarkendaru, którą zostawiłem sobie na później? Język

Edit: Mój błąd, przez Kanion pewnie miałeś na myśli pustynny obszar Jarkendaru a nie dowolny odcinek doliny rzecznej o wąskim dnie i stromych zboczach. :D W każdym razie pustynny obszar Jarkendaru jest dość spory, a pierścień dość mały - mniej więcej gdzie mam go szukać? :p
Odpowiedz
Nie. Na początek sprawdź skałki między obozem piratów a teleportem do Kanionu. Coś mi się kojarzy, że po prostu sobie leży na ziemi.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
A tak przy okazji, ponoć są trzy pierścienie wojownika (nie żebym potrzebował trzeciego, tylko bardziej mnie zastanawia co przeoczyłem). Jeden daje Greg, drugi jest u Quarhodrona, a trzeci?
Odpowiedz
Jak w Nocy Kruka. Poszukaj na jakiejś Gothicpedii.

Sorki. Niedoczytałem. Chyba w DP.
Odpowiedz
Ok, czyli moje braki w zestawach biżuterii, poza Pierścieniem Posłańca I, wynikają z tego, że w drugim rozdziale nie byłem jeszcze w Dolinie Przodków, tylko motałem się między Khorinis, Górniczą Doliną i Jarkendarem. Dzięki, mam nadzieję, że uda mi się znaleźć Pierścień Posłańca I bez większych problemów. Język

Aż zrobiłem zrzuty ekranu dla potomnych, bo nie było łatwo go znaleźć. W pewnym momencie się poddałem i pobiegłem do Riordana wyszkolić ognika, żeby on go znalazł. a ja później wczytałem grę, żeby nie tracić punktów nauki (swoją drogą, ktokolwiek inwestuje w ognika? moim zdaniem więcej sensu miałoby jakby takie szkolenie odbywało się za duże ilości złota, ewentualnie jakieś składniki dla Riordana, bo nie za bardzo rozumiem dlaczego to protagonista potrzebuje więcej doświadczenia, żeby Riordian mu ognika wyszkolił).

[Obrazek: pierscien-poslanca-1.jpg]
[Obrazek: pierscien-poslanca-2.jpg]
Odpowiedz
(11.04.2021, 15:57:27)Hadar napisał(a): Dzięki, mam nadzieję, że uda mi się znaleźć Pierścień Posłańca I bez większych problemów. Język

Aż zrobiłem zrzuty ekranu dla potomnych, bo nie było łatwo go znaleźć.

Haha, akurat miałem ten sam problem i nie mogłem go znaleźć, wlazłem w wyszukiwarkę na forum i pierwszy post jaki mi znalazło to był ten. Dzięki wielkie. OK
Odpowiedz
Nie wiem też gdzie się o to zapytać, ale pasuje do tematu bonusy.
Kto Orkową Miksturę przerabiał na taką której można użyć? Wydaje mi się, że to był Netbek, ale na razie nie miał żadnej opcji dialogowej z tym, a mam już tego sztuk 3 i fajnie by było to wykorzystać.

@edit down
A, to mój błąd. Granie z pamięci nie popłaca czasami.
Odpowiedz
(16.04.2021, 05:12:27)Dota napisał(a): Nie wiem też gdzie się o to zapytać, ale pasuje do tematu bonusy.
Kto Orkową Miksturę przerabiał na taką której można użyć? Wydaje mi się, że to był Netbek, ale na razie nie miał żadnej opcji dialogowej z tym, a mam już tego sztuk 3 i fajnie by było to wykorzystać.

Neoras, ale to nieodpowiedni temat.
Odpowiedz
Pytanie 
(15.08.2016, 13:29:13)saturas napisał(a): Właśnie odkryłem świetny sekret w starej kopalni
Mianowicie zaraz po wejściu do kopani będzie taka duża dziura spadając nią spadniecie do pełzaczy
lecz uważny zauważą kładkę na którą można skoczyć nie jest to łatwe ale dla wytrwałych czeka nagroda : eliksir siły, zręczności , HP i do tego księga PN :D

Nauczyłem się już perfekcyjnie i bez żadnego błędu wskakiwać na tę kładkę. Problem jest taki, że za każdym razem ginę przy lądowaniu (mimo że jestem w stanie przeżyć upadek na znacznie niższy fragment tego szybu. Próbowałem skakać w każdej możliwe konfiguracji: z pochodnią, bronią, z pancerzem, bez pancerza, z wszystkimi bonusami do zręczności (zestaw posłańca i pas zręczności) - za każdym razem ginę przy lądowaniu na kładkę. Może mi ktoś poradzić jak przeżyć to lądowanie?
Odpowiedz
A mikstura akrobatyki nie zaradzi?
Odpowiedz
Ja cały czas nie rozumiem jak działa mikstura akrobatyki i boję się je pić, mimo że mam już trzy. "Działa do pierwszej kradzieży lub utraty życia". Czyli co, jak okradnę kogoś kieszonkowo, to przestanie działać? A już tego warunku z utratą życia to kompletnie nie rozumiem - przecież urata życia kończy się wczytaniem gry. A co dziwniejsze, dokładnie ten sam warunek ma Mikstura Ochrony Przed Magią - tutaj już zupełnie nie rozumiem co ma ochrona przed magią do kradzieży....
Odpowiedz
Pijesz miksturę akrobatyki. Dostajesz dodatkowe 90 zręczności (chyba 90) i umiejętność akrobatyki. Mikstura przestaje działać (czyli tracisz te bonusy, które wymieniłem wcześniej) gdy:
a) użyjesz na kimś kradzieży kieszonkowej
b) stracisz HP (punkty zdrowia, inaczej życia)
c) minie jakiś tam określony czas, nie pamiętam ile ona dokładnie działa jeżeli nie przerwiesz jej działania w jeden z powyższych sposobów
W każdym bądź razie użycie tej mikstury da Ci zdolność akrobatyki dzięki której możliwe, że wskoczysz tam gdzie chcesz, aczkolwiek nie gwarantuję, bo już nie pamiętam jak to tam wyglądało.
Odpowiedz
(20.04.2021, 01:22:27)Dota napisał(a): Pijesz miksturę akrobatyki. Dostajesz dodatkowe 90 zręczności (chyba 90) i umiejętność akrobatyki. Mikstura przestaje działać (czyli tracisz te bonusy, które wymieniłem wcześniej) gdy:
a) użyjesz na kimś kradzieży kieszonkowej
b) stracisz HP (punkty zdrowia, inaczej życia)
c) minie jakiś tam określony czas, nie pamiętam ile ona dokładnie działa jeżeli nie przerwiesz jej działania w jeden z powyższych sposobów
W każdym bądź razie użycie tej mikstury da Ci zdolność akrobatyki dzięki której możliwe, że wskoczysz tam gdzie chcesz, aczkolwiek nie gwarantuję, bo już nie pamiętam jak to tam wyglądało.

Zgadza się, że 90, należy też pamiętać by pod jej wpływem nie używać zwojów przemian, ponieważ to buguje i efekt zostaje przypisany na stałe do postaci.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
I mikstury ochrony przed magią działają w ten sam sposób co mikstury akrobatyki? O.o
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości