Bonusy i Drogocenne przedmioty
A jest w ogóle w całym Przeznaczeniu tyle rodzajów itemów?
Odpowiedz
Nie wiem, może coś pomieszałem, ale kurde jestem prawie pewien, że czytałem na tym forum o jakimś błędzie związanym ze zbyt dużą ilością przedmiotów w ekwipunku. I na pewno to nie była kwestia przepełnienia. Ale może ja coś mieszam. W każdym razie prosta tabliczka mnożenia wskazuje, że mam w tym momencie jakieś 625 różnych rodzajów przedmiotów, a jeszcze nie skończyłem drugiego aktu.
Odpowiedz
(03.05.2021, 23:33:17)Hadar napisał(a): Nie wiem, może coś pomieszałem, ale kurde jestem prawie pewien, że czytałem na tym forum o jakimś błędzie związanym ze zbyt dużą ilością przedmiotów w ekwipunku. I na pewno to nie była kwestia przepełnienia. Ale może ja coś mieszam. W każdym razie prosta tabliczka mnożenia wskazuje, że mam w tym momencie jakieś 625 różnych rodzajów przedmiotów, a jeszcze nie skończyłem drugiego aktu.

offtop
Это не ошибка, а просто ограничение. Авторами PB не закладывалось, что в игре будет больше 1024 различных объектов, именно различных, занимающих отдельную ячейку.
В Моде предметов меньше, так что не переживай.
Но в движке готики есть другие проблемы с инвентарем, но обсуждать их лучше не в этой теме.

To nie jest błąd, ale tylko ograniczenie. Autorzy PB nie zakładali, że gra będzie miała więcej niż 1024 różnych obiektów, a mianowicie różnych, zajmujących oddzielną komórkę.
W modzie jest mniej przedmiotów, więc nie martw się.
Ale w silniku gotyckim są inne problemy z ekwipunkiem, ale lepiej nie omawiać ich w tym temacie.
Odpowiedz
Panowie można o spis wszystkich jedzonek/miksturek, które podnoszą nam na stałe jakikolwiek atrybut? Bo zawsze pod koniec gry na przykład w Przeznaczeniu uzbierałem ponad 1200 surowego mięsa i po usmażeniu tego na smażone i zjedzeniu dowolnej ilości fajnie by było jakby taką siłkę podniosło w góre
Odpowiedz
takie najważniejsze to
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jest w pytę dopisałbym również zjedzenie 50 polnych jak i leśnych jagódek - +2 do życia, a co do siły to pamiętam że na przykład w Korzeniach Zła mając przy sobie 30 kawałków smażonego mięsa pewna fajna osoba dawała nam +1 do siły i to było mega fajne :D
Odpowiedz
Dlaczego nie wiedziałem, że gin i piwo dają takie korzyści Hmm
Odpowiedz
(06.08.2016, 20:40:36)jakub91 napisał(a): 25 Gin + 1 mana
25 Piw + 1 mana
Odpowiedz
Chodziło mi o to ze przez tyle lat nie miałem pojęcia, że picie ginu i piwa daje takie korzyści i zazwyczaj sprzedawałem zostawiając kilka sztuk na potrzeby zadaniowe. Przeznaczenie cały czas zaskakuje
Odpowiedz
(18.10.2021, 20:56:34)Klimek napisał(a): Chodziło mi o to ze przez tyle lat nie miałem pojęcia, że picie ginu i piwa daje takie korzyści i zazwyczaj sprzedawałem zostawiając kilka sztuk na potrzeby zadaniowe. Przeznaczenie cały czas zaskakuje

No a mi się wydaje że pocie TAKICH ilości prowadzi do alkoholizmu . ha ha ha
Odpowiedz
Gdzie dokładnie w kanionie znajdę Pierścień Posłańca I?
Odpowiedz
Powinien leżeć przy dużej skale na środku drogi z obozu do Kanionu.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(11.04.2021, 15:57:27)Hadar napisał(a): Aż zrobiłem zrzuty ekranu dla potomnych, bo nie było łatwo go znaleźć.

[Obrazek: pierscien-poslanca-1.jpg]
[Obrazek: pierscien-poslnca-2.jpg]
Odpowiedz
A pamiętacie może gdzie się znajduje Amulet Posłańca? chyba go gdzieś przeoczyłem, a całą resztę kompletów mam. Ktoś zdaje się pisał że jakiś goblin go posiada.
Odpowiedz
(06.08.2016, 17:43:52)Kubaz0 napisał(a): A jak sprawa wygląda z setem Posłańca? Jeden pierścień znajduje się w ruinach koło Wiliama, amulet ma Goblin Posłaniec na bagnach blisko teleportu. Gdzie znajduję się drugi pierścień i jaki jest łączny bonus? Może być ktoś tak miły i mi podpowiedzieć? Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości