Bonusy i Drogocenne przedmioty
#91
Mógłbym prosić o lokalizację pierścienia wojowników oraz zestawu uzdrowicieli? Mam jeden pierścień uzdrowicieli, szukałem długo i nie mam pojęcia gdzie mogą się znajdować.
Odpowiedz
#92
(23.08.2016, 17:46:06)LLares111 napisał(a): Mam jeden pierścień uzdrowicieli, szukałem długo i nie mam pojęcia gdzie mogą się znajdować.
*Amulet jest w obozie bandytów, przy wejściu do kopalni - na górze /rusztowanie/
*Pierścień jest w jaskini z pełzaczami /między kanionem a bagnami/
*Nie jestem pewien, ale jest też chyba przy kapliczce Innosa w DP /jak przechodzimy do wież/

Cytat:lokalizację pierścienia wojowników
Świątynia w DP /??/
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#93
Pierścienie wojownika są 3, w świątyni DP, u Quahadrona i od Grega chyba za zadanie.
Odpowiedz
#94
(15.08.2016, 07:35:02)Attilan02 napisał(a): Czy ktoś kojarzy gdzie można odnaleźć drugi pierścień posłańca (jeden ma gobliński posłaniec na bagnach), bo Jankendar za pierwszym razem zwiedziłem cały, wszystkie komplety biżuterii jankendarskich kast z podstawki miałem, tylko tego pierścienia mi brakło, a teraz się przyda.

W Globalu najpierw się szłam do Górniczej Doliny (przed Jarkiem, w ogóle przed rozpoczęciem tego wątku) i zaglądałam do klasztoru zmiennokształtnych, gdzie jedna persona dawała mi coś po odpowiedniej linii dialogowej. Później zdychając z nudów biegłam do Jarka i z pomocą tego czegoś skakałam w pewnym miejscu, gdzie inaczej tego nie dawało się przejść. Tam trzeba było pokonać coś bardzo silnego (polecam kilka zwoiszczy  xD ). Przedtem jednak polecam wyuczyć się usuwania rogów i wziąć misję od jednego kusznika w DP. Jeśli wcześniej się nie weszło do GD to najwyżej można było wczytać bardzo wcześniejszy zapis  Płacz .
Przepraszam, że dubluję, ale czegoś zapomniałam. To z kusznikiem jeżeli nic się nie zmieniło od globala.
Oj, przepraszam. Się pomyliłam. Jeden znajduje się pod pewnym krzyżykiem na bagnach (chyba).
Odpowiedz
#95
Skrzynie w Obozie Bandytów w DP, tą w krzaczkach po lewo od wejścia otwiera klucz Estebana.

W środku znajdziemy zwój Gromu i pancerzyk, jaki dowiecie się sami :)
Raczej do kolekcji niż założenia ale zawsze coś :>

Kufer w wieży Starca, ten na samej górze otwiera się kluczem od Miltena, dostaniemy go na początku R4 jak tylko pogadamy z Miltenem. :)

Zawartość kufra zaskakująca xD
Goffik Player!

Terribilis… Est… Locus… Iste…
Odpowiedz
#96
Ogólnie to znalazłem 5 klejnotów Lorda Tymorisin. I tu jest pytanie. Jest ich więcej?
Odpowiedz
#97
klejnotów jest łącznie 12
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#98
Dziękuję za odpowiedź. Czy te klejnoty są potrzebne do jakiegoś questa? (Pytam ponieważ mają oryginalną nazwę). czy mogę je spokojnie sprzedać?
Odpowiedz
#99
Są potrzebne do wątku Czarnych Jastrzębi i Złodziei też .
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Witam!
Przemierzając górską twierdzę w poszukiwaniu przełącznika znalazłem
 na półce skalnej na lewo jest Bryłka magicznej rudy
Odpowiedz
W kotle jest dom, z zawalonym wejściem, trzeba się przemienić w "niskie" zwierzę w kufrze w środku jest eliksir zręczności. Będąc przed wejściem do cmentarzyskiem orków znajduje się na lewo małe wzniesienie na nim chaty orków. Jeśli pójdziemy w tamtym kierunku będziemy schodzić w dół. Znajdziemy szczaw królewski, przy szkielecie.
Odpowiedz
gdzie się znajduje 2 pierścień posłańca, jeden jest obok wiliama a 2 ?
Odpowiedz
Zauważyłem, że ze wszystkich tabliczek jakie użyłem dostałem równo 19% do każdej walki. Czy zebrałem wszystkie tabliczki?
Odpowiedz
jesteś bystry ale ten schemat nie jest idealnie prosty :brawo: Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tabliczki są w różnych miejscach, aż do 6 rozdziału włącznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości