Bonusy i Drogocenne przedmioty
Hm, a jeszcze gorzej okraść goblina Memoriusa ;d

Nie wiem co on w tym worku trzyma ale jest zabójczo mocne :p
Goffik Player!

Terribilis… Est… Locus… Iste…
Odpowiedz
Za nabicie 100% w wydobywaniu złota dostajemy od Finna 1000 Expa :)
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
A ja polecam się udać w to miejsce ( o ile się domyślicie gdzie to ) Na pewno znajdziecie tam ciekawy bonus :)

[Obrazek: sebv6xD.jpg]
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Byłem, zwiedziłem, zebrałem ;d nie ukryło się przede mną takie miejsce. Przyjemny bonusik :>
Goffik Player!

Terribilis… Est… Locus… Iste…
Odpowiedz
(12.09.2016, 22:51:39)Reyaven napisał(a): Przyjemny bonusik
TAk, to prawda ale jestem ciekaw ile ludzi go znalazło, bądź znajdzie, miejsce łatwe do znalezienia no ale gracze rzadko tam zaglądają
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Myślę że jest więcej miejsc trudniejszych do odnalezienia ;p
Sam pewnie wiele jeszcze nie odkryłem ale staram się zaglądać w każdy kąt.
Goffik Player!

Terribilis… Est… Locus… Iste…
Odpowiedz
Wieża bandytów nieopodal Jacka Alligatora, mikstura orkowa +1 siła/zręczność, -3 do many, dwie księgi 250 doświadczenia. Trzeba wykazać się sprytem aby tam wejść.
Odpowiedz
(15.09.2016, 17:26:47)Memorius napisał(a): o szczawiu w pytaniu nic nie było - tylko o kracie

No ale krata prowadzi do tego szczawiu i tablicy :d

To jak dostać się do tego szczawiu i tabliczki w małej piramidzie w DP?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Musisz znaleźć wszystkie przełączniki. Dodatkowo kolejne pojawiają się dopiero po naciśnięciu poprzedniego przełącznika. Pierwszy jest chyba koło kominka na zewnątrz.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
magiczna ruda bedzie magom do czegos potrzebna oprocz zadan ? np do tworzenia bądz ulepszania run/szat?
Odpowiedz
Magiczna ruda będzie potrzebna do jednego z zadań pobocznych - ale dosyć okazałego... Ale to w późniejszym rozdziale, więc warto do tych 100szt zbierać...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czy na wersji 1.1 występuje bonus za zabicie orków spod zamku w R2? Mi się udało, niestety żadnego bonusa nie otrzymałem i nie bardzo wiem jak on działa.
Odpowiedz
Opcja pojawia się gdy w rozmowie z Bertem, dotyczącej tego gdzie udał się Dobar, wybierzemy akcję
//Dobra, po prostu powiedz, co mogę dla ciebie zrobić.
jeśli wybijemy 60 orków wojowników, 10 szamanów oraz 24 elitarnych orków do zakończenia R3, to do końca R3 mamy możliwość powiedzieć o tym Bertowi z opcji
"Zlikwidowałem orków w pobliżu zamku."
i otrzymujemy bonus
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Szkoda, pewnie dużo tracę, niestety to popsułem ;) Dzięki.
Odpowiedz
W ŚŚ, w pomieszczeniu w którym znajduje się pierwszy nieumarły cieniostwór strażnik, na prawo od pilnowanych przez niego drzwi jest dziura w ścianie. Po wspięciu się do owej dziury można znaleźć księgę +2PN.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości