Bonusy i Drogocenne przedmioty
W jakim sensie dobrze rozegrać? Właśnie zacząłem nową grę i chętnie bym to wykorzystał.
Odpowiedz
Z tymi bonusami za ofiary dla Adanosa, trzeba to rozegrać na samym początku gry, czy można zrobić to jeszcze w 1R, przed dołączeniem do gildii głównej?
Odpowiedz
Oj tam.
Nastawiacie się na nie wiadomo co.
Kto odkrył prosty mechanizm?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No patrz, pierwsze słyszę o takich bajerach. Aż mnie kusi, żeby zagrać drugi raz tylko po to, żeby to wyczaić. :D
Odpowiedz
Po pokonaniu smoków warto pogadać o tym z Łowcą Smoków Bifem (osobiście zawsze biorę go do pomocy w R4), po rozmowie dostajemy 1000 expa.

W chatce w okolicy leża Lodowego Smoka można znaleźć notatkę, należy ją przeczytać i później przy okazji odwiedzin w Jarkendarze pogadać z Saturasem.

Aha odwiedzając "Starą" Kopalnię warto mieć też na uwadze to co się znajduje w postach pod numerami: 97 oraz 121.

Jeszcze tak, rabując skarb smoka z nowo powstałego wulkanu warto dać nura do takiego "oczka wodnego" na dole czeka nas smoczy korzeń...

I jeszcze tak, jak przygotujemy 1 miksturę dla Fortuno na odzyskanie zmysłów to warto zrobić kolejne dla siebie (czerwony pieprz potrzebny) bo po konsumpcji +250 xpa jest.

Warto jak już wcześniej pisano konsumować (ja za jadło i napitek się biorę po walce jak sił życiowych czy magicznych braknie):
- ser, jabłko, szynkę, chleb, kiełbasę, polne i leśne jagody, grzybki piekielniki oraz mięso kopacza,
- piwo, gin, mleko,
- Jednorazowo można zyskać rozróżne premię paląc różnego rodzaju skręty, pijąc Młot Lou i Podwójny Młot Lou,
- po uzyskaniu odpowiednich informacji żądła krwiopijców działają jak Pełnia życia - po iluś użyciach przestaje działać, podobna sytuacja z żuwaczkami pełzaczów jest dla uzupełnienia zapasów many,
Jak ktoś stwierdził jakieś jeszcze premie za jedzenie czy picie to niech się pochwali:)
Odpowiedz
Eliksir z jaj pełzacza zrobi w Khorinis... ekhm, ekhm - mana +10 HP -5

czarna perła - do pozyskania z muszli, którą znajdujemy w jaskini Samuala
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Poszukuję Amuletu Kapłana :D pomożecie :D ?
Odpowiedz
Zrób zadanie
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(02.08.2016, 11:34:11)saturas napisał(a): - jak zejdziecie tym pomostem przy chacie Pita na dół do jeziora to polecam trzymać się lewej ściany, gdyż po drodze traficie na smoczy korzeń a jeszcze dalej szczaw królewski , dalej będzie takie kładki co się do góry wchodzi tam też na jednej z skał będzie kamienna tabliczka :) Do tego na środku jeziorka jest wyspa ze skarbem i skrzynią w której jest zmniejszenie potwora

Ktoś wie gdzie jest ten cholerny szczaw i potrafi to jakoś fajnie opisać? Bo korzeń bardzo szybko tam znalazłem, a tego szczawiu nie mogę, a by się cholernie przydał teraz, bo już wszystkie inne chyba wyzbierałem. xd
Odpowiedz
Jak zdobyć klucz do skrzyni znajdującej się pod mostkiem w opuszczonej kopalni przed wejściem do kopalni w dolinie przodków? Może ktoś wie co się w niej znajduje?
Odpowiedz
Zakładając, że pierwszy raz badasz kopalnię i masz drugi rozdział, to klucz do tej skrzyni zdobędziesz na późniejszym etapie gry o ile będziesz grał uważnie.
Odpowiedz
Tak, otrzymasz go od pewnego NPC w GD.
Odpowiedz
A mogę wiedzieć co jest w środku zżera mnie ciekawość
Odpowiedz
Cytat:zżera mnie ciekawość

bardzo dobrze, gra musi wzbudzać ciekawość
na szczęście nikt jeszcze nie powiedział, że Przeznaczenie jest nudne
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Kto może naprawić orków mikstury żeby nadawały się do picia?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości