Bonusy i Drogocenne przedmioty
Neoras za kasę
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
co daje likier na kościach czy jest do czegoś potrzebny?
Odpowiedz
(07.02.2017, 04:51:17)grekoimper napisał(a): co daje likier na kościach czy jest do czegoś potrzebny?

Nie jest potrzebny. Możesz użyć na luzie.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
jak użyć żeby nie paśc
Odpowiedz
Niech się zastanowię, hmm... Nie używać?
Odpowiedz
chodzi mi czy jest  tak jak z orkową miksturą że można zrobić to używalne ...
Odpowiedz
(07.02.2017, 12:56:28)grekoimper napisał(a): chodzi mi czy jest tak jak z orkową miksturą że można zrobić to używalne ...
 
nie, nie można
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
jak nauczyć się produkcji zewu nocy i mroku? skrętów ? da się ?
Odpowiedz
(30.01.2017, 13:13:25)regularnydebil napisał(a): Jak zdobyć klucz do skrzyni znajdującej się pod mostkiem w opuszczonej kopalni przed wejściem do kopalni w dolinie przodków? Może ktoś wie co się w niej znajduje?

Dla wszystkich którzy nie wiedzą jeszcze co się w niej znajduje odrazu schłodzę wasz zapał na dobranie się do niej nie ma tam nic epickiego ;)
Odpowiedz
czyżby?
bo tam jest coś , co pozwala ukończyć jeden wątek ciągnący się przez cała grę
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Epicki byłby zapewne wielki Excalibur...
Odpowiedz
No dokładnie jakiś miecz łuk runa bardziej by mnie ucieszyły. Może rozczarowałem się dlatego że tą skrzynie znajdujemy zbyt wcześnie, albo po prostu liczba przebytych w grze kilometrów z GD do DP z DP do Jarkendaru z Jarkendaru do GD. No cóż zadania jednak ważne i na pewno grając następnym razem też tak czy siak wrócę do tej skrzyni, jednakże liczyłem na coś więcej.
Odpowiedz
A mnie właśnie zawartość tej skrzyni bardzo pozytywnie zaskoczyła. Też spodziewałem się nie wiadomo czego, ale koniec końców ucieszyłem się, że udało mi się w końcu ją otworzyć. :)
Odpowiedz
Ja i tak jestem ciekaw kto otworzy, albo czy otworzył skrzynię starca na szczycie wieży Język
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Ja otworzyłem. Ktoś kiedyś pisał w jakimś temacie co ją otwiera, bo sam bym na to raczej nigdy nie wpadł. Swoją drogą zawartość nie jest oszałamiająca.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości