Bonusy i Drogocenne przedmioty
(18.02.2017, 16:39:56)Dota napisał(a): Ja otworzyłem. Ktoś kiedyś pisał w jakimś temacie co ją otwiera, bo sam bym na to raczej nigdy nie wpadł. Swoją drogą zawartość nie jest oszałamiająca.
Ja pisałem za czasu klubu co ją otwiera :) , wiec wiedziałem że ty wiesz chodzi mi o innych graczy którzy nie uczestniczyli w Arenie
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Podobno datki u Vatrasa coś dają, mógłby ktoś powiedzieć w jakim momencie gry to działa? Przed zostaniem obywatelem, przed dołączeniem do gildii, a może chodzi o ilość datków bo roztrwoniłem jakoś 900 sztuk złota i nic nie dostałem.
Odpowiedz
dostałeś możliwość nauki zwiększania many u Vatrasa i tyle
(08.03.2017, 16:09:53)Lobart napisał(a): roztrwoniłem jakoś 900 sztuk złota i nic nie dostałem.
Adanos jest ci wdzięczny i błogosławi cię mój Synu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A Ja wciąż nie wiem jak to działa bo też dawałem datki i nic ;(
Odpowiedz
to proste
w zwykłym G2 NK można było dać 50 albo 100 sztuk złota dowolną ilość razy i Adanos się cieszył, i tylko
jednocześnie Vatras uczył zwiększania mocy magicznej niezależnie od tych datków

tu zrobiłem tak, że jak damy TYLKO 50 sztuk złota to Adanos się cieszy a Vatras nie uczy zwiększania mocy magicznej
uczy dopiero gdy damy przynajmniej jedną ofiarę w wysokości 100 sztuk złota

mam nadzieję , że teraz to jasne Faja

func void DIA_Vatras_Spende_100()
{
    AI_Output(other,self,"DIA_Vatras_Spende_100_15_00");    //Mam 100 sztuk złota...
    AI_Output(self,other,"DIA_Vatras_Spende_100_05_01");    //Bądź błogosławiony, mój Synu! Dzięki ci za twą hojność.
    AI_Output(self,other,"DIA_Vatras_Spende_100_05_02");    //Niech Adanos strzeże cię zawsze od złej przygody.
    B_GiveInvItems(other,self,ItMi_Gold,100);
    Vatras_Segen = TRUE;
    Vatras_Spende_100=TRUE;


description = "Możesz nauczyć mnie czegoś o magii?";
};


func int DIA_Vatras_CanTeach_Condition()
{
    if (Vatras_Spende_100==true)
    {
        return TRUE;
    };
};

func void DIA_Vatras_CanTeach_Info()
{
    AI_Output(other,self,"DIA_Vatras_CanTeach_15_00");    //Możesz nauczyć mnie czegoś o magii?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Aha ok dzięki za wyjaśnienie bo zaczynam grę już trzeci raz i nigdy nie wiedziałem o co chodzi bo właśnie w nk Vatras zawsze uczył Many

Ile tabliczek na broń dwuręczną znajdę w Khorinis i Dolinie Przodków? Bo znalazłem na 1h tyle że spokojnie wbiłem 30% na łuki to samo a na 2H mam tylko 3 tabliczki i chyba 1 tabliczkę na kusze. Pamięta ktoś może ich lokalizacje?
Odpowiedz
Tabliczek na broń dwuręczną jest chyba ogólnie mniej niż na jednoręczną. Lokalizacji nie kojarzę. Za dużo tych tabliczek, żeby to spamiętać. xd
Odpowiedz
Dokładnie nie pamiętam gdzie są, więc wspomnę tylko, że tabliczki 2h będziemy znajdywać przez całą grę, nawet na Dworze Irdorath się znajdzie. :)
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Hm, tak w sumie... Ktoś wie skąd wytrzasnąć pas dodający zręczność w 1R i nie od Kupców?
Odpowiedz
Ile szczawi królewskich można zdobyć ogółem?
Odpowiedz
+- 60 w zależności od gildii  (niektóre dostają extra lub oddają zadaniowo)

Ciekawe czy gracze wiedza jaki jest najbardziej wartościowy item w Przeznaczeniu (cena) pomijając rzecz jasna bronie, pancerze oraz Kamień Duszy Smoka Ożywieńca.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hmm ja nigdy na cene nie zwracalem uwagi bo i tak nic nie sprzedawalem oprocz skor i pazurow :p A pewnie przedmiot o ktorym mowisz to pewnie i ma wysoka cene ale zapewne nie warto go sprzedawac ze wzgledow fabularnych
Odpowiedz
Czyli nikt nie wie? Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Kto na takie rzeczy patrzy? Przedmiotów jest od zajebania, tylko ktoś kto nie ma naprawdę co robić z czasem, porównywałby ceny wszystkich itemów. Jestem przekonany, że nikt nie ma pojęcia.
Odpowiedz
To na co patrzycie?
No na pewno na nic. Dlatego też szkoda było czasu na tworzenie wizualizacji takich itemów jak Czaszka Rodryka czy Szafir.
Proste questy z prostymi sztampowymi itemami w sztampowych cenach i w sztampowych opisach zadowalają 90% graczy.
No nic, kilku Paladynów tu grę rozegrało, to może ktoś udzieli jednak odpowiedzi.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości