Bonusy i Drogocenne przedmioty
Dota, mów za siebie... Nie mam co prawda pewności, ale generalnie zwracam uwagę na takie rzeczy.
Tu może chodzić o Pancerz Lorda Paladyna otrzymywany za zadanie Wiara, Nadzieja, Miłość.
Odpowiedz
nie, nie chodzi o pancerz, bo napisałem że poza pancerzami i bronią , ale bardzo ciepło :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Chodzi o 'Bezcenny Świecznik z Gothy'.
Odpowiedz
ta jest :!:
10 000 sztuk złota
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A Pergamin po roku rosnący do wartości 25 000?  ;) A z nie-przedmiotów to z pewnością dług Luizy u Lehmara...
Odpowiedz
pergamin się nie liczy jego cena była umowna

oczywiście o świeczniku nikt nie wiedział, bo wszyscy rzucili się na Mroczny Zakon, zjebali i uciekli z płaczem, więc skąd mają to wiedzieć?
znają tylko Xardasa
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(06.04.2017, 22:23:10)Memorius napisał(a): pergamin się nie liczy jego cena była umowna

oczywiście o świeczniku nikt nie wiedział, bo wszyscy rzucili się na Mroczny Zakon, zjebali i uciekli z płaczem, więc skąd mają to wiedzieć?
znają tylko Xardasa

Ja dzielnie walczę, ale chcę przejść grę jak najpełniej, a czasu na granie przez studia co raz mniej, także nie wiem kiedy skończę :D
Odpowiedz
Pytanie - czy jest możliwość w R1 zdobyć jeszcze jakieś przedmioty dające zręczność czy tylko pierścień u Bospera? Jeśli tak to gdzie?
Odpowiedz
Teoretycznie tak - jak zrobisz zadanie z kupcami i załatwisz im zezwolenia. To żmudne, ale możliwe.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam już załatwione, ale jeszcze z każdym nie mogłem handlować, pewnie musze z Tireonem jeszcze porozmawiać, dzięki :)

Wystarczyło pogadać z Tireonem tylko i dołączyć do Gildii Kupców i już z każdym mogę :D Zdobyłem pas i jeszcze jeden pierścień, jest możliwość znalezienia jakiegoś amuletu ze zręcznością w r1?
Odpowiedz
Można przed wszystkim zrobić questa od Artura z Ariel. Jedna z najlepszych nagród w grze, o ile nie najlepsza, jeśli chodzi o itemy na zręczność.
Odpowiedz
Tak przy okazji....
Oprócz Świecznika z Gothy jest jeszcze jeden item o wartości 10 000 w grze , mający tyle w opisie. Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś tu o tym pisał, więc napiszę sam. W GD jest kilka ciekawych itemów na półkach skalnych między Wieżą Mgieł a miejscem gdzie w G1 był Nyras. Trzeba trzymać się skraju klifu i zaskakiwać na te półki skalne. Znalazłem tam szczaw , eliksir życia i halabarde.
Odpowiedz
Na Cmentarzysku Orków, jeśli się dobrze poszuka, znaleźć można goblinie jagody oraz Eliksir Zręczności.
Odpowiedz
W zatopnionej grocie niedaleko zatopnionej wieży Xardasa, można znaleść smoczy korzeń.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości