Zadania Magnata/Gubernatora
tylko że ja nie mam żadnego wpisu "Ludzie górniczej doiny" ale ok jak 5 to 5
Odpowiedz
(29.11.2017, 20:34:46)spirytus47 napisał(a): To jak w końcu jest Arto przejmuje zamek w 4 czy 5 rozdziale ?
a skąd ty w ogóle wiesz że on cokolwiek przejmuje?
(29.11.2017, 21:20:51)spirytus47 napisał(a): tylko że ja nie mam żadnego wpisu "Ludzie górniczej doiny" ale ok jak 5 to 5
żeby dostać to zadanie trzeba być Gubernatorem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
nie wiem tego czy przejmuje czy nie ale z jego rozmów wynika że chce zdobyć zamek więc tak zakładam
Odpowiedz
Rób wszystkie misje, a wyjdzie w praniu. Lepiej nie psuć sobie niektórych niespodzianek. Jeżeli czegoś nie da się wykonać od razu, to na pewno przed wypłynięciem na Irdorath się uda. Idzie się trochę nabiegać i trzeba co rozdział rozmawiać z "ważniejszymi" npc. Trochę z tym zachodu ale warto. :)
"Z tego cienia na podłodze, duszy mej już żadne ręce nie podniosą. Nigdy więcej!"

Odpowiedz
Czy mógłby ktoś wskazać dźwignie do przesunięcia półki w górskiej fortecy ? szukam szukam i znaleźć nie mogę...
Odpowiedz
Jest w drugim pokoju na tym samym poziomie. Bodajże wmontowana w bok szafki.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Czy zadanie Lojalni Słudzy Magnata można skończyć w 4R? Czy trzeba czekać do 5?
Odpowiedz
Odbywa się w tym samym rozdziale, w którym wziął. Można to zrobić w rozdziale 5.
Odpowiedz
Z tego co wyczytałem na forum, do skończenia potrzebne jest zadanie Ludzie z Górniczej Doliny. Da się je zdobyć w 4R?
Odpowiedz
(04.12.2020, 11:04:29)Urudin napisał(a): Z tego co wyczytałem na forum, do skończenia potrzebne jest zadanie Ludzie z Górniczej Doliny. Da się je zdobyć w 4R?

Tak.
Odpowiedz
W którym momencie w 4R można je wziąć? Poza mieczem Świstaka, marzeniem Gor Hanisa i wyczyszczeniem bractwa śniącego zostały mi się praktycznie tylko wątek główny i Starożytny Kult. Czy coś przeoczyłem, czy mogę sobie grać spokojnie dalej?
Odpowiedz
Ja to zadanie zawsze wykonywałem w 5R z tego co pamiątam.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Nie wprowadzaj w błąd. Zadanie Lojalni słudzy Magnata jest podejmowane tylko w 4 rozdziale!
Kod PHP:
FUNC int DIA_Mud_SLUDZY1_Condition()
{
    if(
Npc_KnowsInfo(other,DIA_Garingor_whatnow) && (Kapitel == 4))
    {
        return 
TRUE;
    };
}; 

I dopiero po wykonaniu zadania Pancerz dla Magnata i rozmowy z Magnat Garingor X na zamku przy tronie

Jeśli odszedłeś w rozdziale 5, Quest nie bierze więcej.
Odpowiedz
(05.12.2020, 08:02:57)N1kX napisał(a): Nie wprowadzaj w błąd. Zadanie Lojalni słudzy Magnata jest podejmowane tylko w 4 rozdziale!

Ale kolega pytał o zadanie "Ludzie z Górniczej Doliny"
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Początkowo pytanie dotyczyło tego zadania.
A to zadanie jest podejmowane, gdy wykonamy zadanie Kopalnia Arto, Upadek Gubernatora, Szpieg na zamku, Sojusz z łowcami Smoków
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości