Zadania Magnata/Gubernatora
#61
Spójrz na posty w temacie. Tu nie chodzi o to, żeby się nie wysilić i dostać wszystko na tacy.
Odpowiedz
#62
Z kim powinienem porozmawiać jeżeli chodzi o znalezienie nowego sędziego? Z Matteo nie mam żadnej opcji dialogowej a z tego co się domyślam i jest napisane w dzienniku o niego chodzi. Chyba że się źle domyślam.
Odpowiedz
#63
Jaki masz dokładnie wpis w dzienniku bo tam jest ciąg osób do pogadania
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#64
Że mam porozmawiać z Patronem Ruperta.
Odpowiedz
#65
Istotnie powinieneś mieć dialog z Matteo. Albo masz buga, albo, co bardziej prawdopodobne ma to związek z konsekwencjami i coś tam wcześniej popsułeś poważnie.
Odpowiedz
#66
Albo nie zauważył dialogu, sprawdź jeszcze raz wszystkie opcje
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#67
Mam tylko możliwość kradzieży kieszonkowej, handlu i miałem jeszcze w tym rozdziale możliwość kupna pancerza, ale zakup nic nie daje. Podejrzewam buga, bo konsoli nawet nie odpalałem. Cóż, mam save jakoś 2-3 godziny przed tym i tam jeszcze nie rozmawiałem może to coś zmieni. Jak dojdę do tego samego momentu jeszcze napiszę. A jeszcze przy okazji zapytam, czy da się zrobić ten wątek jak Teofil nie żyje? Przez wszystkie 5 rozdziałów są to 2 jedyne bugi które mnie spotkały a trochę obawiam się konsekwencji.
Odpowiedz
#68
Jakiego pancerza? Podejrzewam, że o to chodzi.
Teofil nie żyje po tym, jak już wykonałeś zadanie dla Magnata? To nie powinno mieć związku.
Odpowiedz
#69
Teofil zginął podczas teleportacji do obozu (z tego co wiem to nie tylko ja miałem ten błąd, próbowałem wczytywać i kilka razy próbować ale to nic nie dawało) A pancerz to ten od 1 rozdziału (skórzany chyba). Jak mówiłem zakup nic nie daje.
Odpowiedz
#70
A reszta interakcji z Matteo była? Np. z zakupem pancerza dla Gora? A z tym - dawno- że pomoże ci dostać się do GM - że zna wpływy ma?
Odpowiedz
#71
W 1 rozdziale wszystkie opcje już poszły, szukałem misji jak tylko mogłem a wiem że podczas dialogów skrypty się odpalają. Z pancerzem dla Gora i tak chyba był błąd ogólny i jego dialog mówił Alrik zamiast Mattea.
Odpowiedz
#72
A Larius jest już odsunięty?!
Odpowiedz
#73
Jeszcze nie, dopiero zacząłem ten wątek. Wybaczcie bo może to głupie, ale najpierw miałem go odsunąća dopiero potem porozmawiać z Matteo czy to nie jest ze sobą związane?
Odpowiedz
#74
Tak myślałem...  Facepalm
Jak chcesz załatwiać nowego Sędziego, jak nie jesteś Gubernatorem?
Odpowiedz
#75
Dobra, wybaczcie najwidoczniej tego nie przemyślałem, ale myślałem że najpierw mam porozmawiać żeby wiedzieć kogo mogę nim mianować i nie ma większego znaczenia kolejność. Dobra wracam do gry i mam nadzieje, że nie zawale znowu forum moją głupotą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości