Epilog - problemy z zadaniem
A pokonałeś pewnego Maga, który był niedaleko Paladynów?
 
Odpowiedz
(11.05.2017, 10:10:46)revynar napisał(a): Co może zdziałać jeden paladyn więcej...". Czy to jest sugestia, aby poszukać jeszcze jakiegoś paladyna? Bo naprawdę nie wiem co tu trzeba zrobić.
Pójdź do Andre i z powrotem jeszcze raz z otwartymi oczami :D
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Dziś skończyłem kilka zadań, lista bieżących zadań się znacząco zmniejszyła, aktualnie mam oczyścić Słoneczny Krąg. Ale nadal nie wiem co z Lordem Andre. Dostał miksturę wpis w dzienniku mówi o tym "oby ktoś zobaczył jak opuszczam koszary" i co dalej? Już wcześniej o to pytałem i przeszukałem okolice tawerny Orlana.
Odpowiedz
Klara coś mówiła na ten temat. Poszukaj w porcie.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Czy zabicie strażników przy bramie(quest z zaklęciem szaleństwo) lub śmierć Cassi powoduje blokadę questa u Aurelio..?<Znika mi linia dialogowa>
Odpowiedz
Hmm w zadaniu "dzika banda" w jakiej lokacji mogę znaleźć osobę, która powie mi więcej na ten temat, jeśli ostatni wpis w dzienniku dotyczy Raoula oczarowanego "urokiem" kobiety ?
Odpowiedz
(11.05.2017, 16:46:44)Canito napisał(a): "dzika banda" w jakiej lokacji mogę znaleźć osobę, która powie mi więcej na ten temat
tu nikt nie powie konkretnie - trzeba szukać i explorować

(11.05.2017, 16:44:00)WojciechASD napisał(a): Czy zabicie strażników przy bramie(quest z zaklęciem szaleństwo) lub śmierć Cassi powoduje blokadę questa u Aurelio..?<Znika mi linia dialogowa>

nie, tu jest inny warunek
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
W zadaniu "Droga w mroku" mam oczyścić Górne Miasto z mrocznych. Wchodzę tam, zaczynają mnie atakować, zabijam wszystkich i zbieram te pierścienie, ale nie mam z Saturasem żadnej opcji dialogowej. To jakiś błąd czy czegoś nie zrobiłem.
Z tą sędziną też nie mam żadnej opcji, a jak ją zabije bez niczego to ze strażnikami też nie mam dialogu.
Odpowiedz
Pewnie brakuje ci jednego złotego pierścienia. Zbierałeś wszystkie?
Odpowiedz
Musisz przyzwać brakującą ilość pierścieni (kod jest podany w problemach technicznych)
 
Odpowiedz
Cytat:Z tą sędziną też nie mam żadnej opcji, a jak ją zabije bez niczego to ze strażnikami też nie mam dialogu.

z nią nie ma żadnego dialogu, podobnie jak ze strażnikami - tu trzeba poinformowaćc o wszystkim kogoś innego
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy zrobienie zadania "Najlepsi z najlepszych" jest niezbędne do ukończenia rozgrywki?
Odpowiedz
Oczywiście, że tak.
 
Odpowiedz
W zadaniu Klucz do prawdy chodzi o zachowanie równowagi jak rozumiem?
Odpowiedz
Boję się gniewu Brata Michała, gdy udzielę tu odpowiedzi Troll
To zadanie dla lubiących zagadki i nie wpływa na ukończenie moda - tylko satysfakcja i exp.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości