Epilog - problemy z zadaniem
Nie pamiętam już dokładnie, ale większość źle.

W zadaniu Wichry Wojny po powrocie od Magów Wody wpis w dzienniku informuje mnie o "wojnie". Zabijam po dialogu Barona i całą armię. Po czym każdy kto ma związek z questem ma tylko KONIEC. I Lord Andre i Milenius, Pyrokar i Mroczny Mag w krypcie.
Odpowiedz
Bo nie zabrałeś pewnej rzeczy z ekwipunku.
 
Odpowiedz
Oczywiście do KDP żadnych podpowiedzi i najlepiej usunąć pytanie. Nagroda tylko dla wytrwałych.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz
zedytowałem ten post z odpowiedziami
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(12.05.2017, 11:16:51)Opos napisał(a): Bo nie zabrałeś pewnej rzeczy z ekwipunku.

Jakiej? Przy Baronie znalazłem Księgę, przy jednym z golasów Czarny Pastorał. Nadal nikt nic.
Odpowiedz
Bo nie rozmawiasz mając te przedmioty z tym co trzeba.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ok znalazłem ekipę akcja poszła do przodu. Ale znalazłem pewną nieścisłość. Zanim ukończyłem zadanie Nasz Nowy Dom, Tymon już spotkał Simona i nie mogłem zacząć zadania z winem. A po spotkaniu z Baronem u Harada pojawia się wpis w dzienniku o "skutecznym winie". :)
Odpowiedz
A co to ma wspólnego z Tymonem?
Przecież to zadanie zleca zupełnie ktoś inny, kto zaczepia w tej sprawie, a a zadaniu "Nasz nowy dom" jest tylko malutka sugestia na ten temat.
Zaczepka jest tak oczywista, że nie było powodu tworzyć dodatkowego warunku na pozbycie Rollmana i Momsena.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Fakt, ktoś inny, ale nie sądzę że uda mi się popchnąć je do końca bez Tymona.
Odpowiedz
Nie wiem, czy ja mówię po ujgursku?
Przecież napisałem wyraźnie, że to zadanie nie ma nic wspólnego z Tymonem.
Nie jest on z tym w żadnym wypadku powiązany ani w warunkach ani w dialogach.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Bardziej mi chodziło o to, że efekt tego zadania już jest widoczny - śmierć strażników bramy. Przed otrzymaniem tego zadania. Pytając wprost czy mimo wszystko mogę to zadanie wykonać? Czy będzie wisieć w bieżących?
Odpowiedz
A o której bramie ty mówisz wgl, że strażników już tam nie ma?
 
Odpowiedz
Do Górnego Miasta.
Odpowiedz
Skoro już ich nie ma to jak możesz je wykonać?
Nie możesz bo nie ma komu oddać wina.
Usunięcie tych strażników odbywa się automatycznie w czasie rozmowy z bo jest to niezbędne dla dalszej rozgrywki.
Już to raz napisałem - nie da się wszystkiego obwarowac warunkami skryptowymi w sytuacji gdy gracz gra pospiesznie i nieuważnie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ok, ok chylę czoła przed argumentacją.

W zadaniu Dezerter załatwiłem pokój i mam strój, jednak u owego dezertera nie mam żadnej opcji dialogowej. Dodam, że nie miałem przed atakiem Grega na statek i nie mam po ataku. Harper podczas ataku atakował swoich i nadal patroluje statek.

Grać dalej czy coś przeoczyłem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości