Epilog - problemy z zadaniem
No właśnie problem w tym, że nie. Po tym jak odniosłem od niego mapę dla Dymitra jest tylko opcja"Koniec".
Odpowiedz
No dobra. W takim razie jak mówiłem, zrób zadanie z Kordelią.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Ok tylko jak je ruszyć dalej? Wpis w dzienniku mówi jasno, że" Na razie niczego się nie dowiem na ten temat".
Odpowiedz
Musisz ukraść klucz Giselli albo Vanessie. :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Aaaa, czyli tu był pies pogrzebany... W życiu bym nie pomyślał, że kradzież tych kluczy jest wymagana do kontynuowania tego zadania. W każdym razie wielkie dzięki Lewkooo, bardzo mi pomogłeś.
Odpowiedz
Czemu nie mam dialogu z Iglerio po tym jak odprowadziłem Tamirę do tawerny? Czy zwaliłem to zadanie przez to, że poszedłem do niego kilka dni po odprowadzeniu jej?
Odpowiedz
A porozmawiałeś z nią w tawernie?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Pogadałem tylko z Orlanem, jej już potem nie zagadałem ale już działa dzieki. Teraz mam zagwostke gdzie znajduje się skrzynia która otworze kluczem Heliodora, bo ta za nim z Próby Ognia jest normalnie otwarta i jest w niej tylko kamien runiczny
Odpowiedz
Przecież Heliodor jasno powiedział, czego pilnuje.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Może mi ktoś powiedzieć gdzie skrył się Larius? Nie musi być to oczywiście dokładna lokalizacja, wystarczy przybliżona, bo wszystkie jaskinie w okolicach Khorinis sprawdzone, a po nim ani śladu, więc przypuszczam, że jest w dużej odległości od miasta.
Odpowiedz
Jaskinia z   Piwko, wcześniej ktoś inny się tam ukrywał.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Byłem tam, możliwe, że pojawi się później, gdy ruszę wątek główny do przodu. W każdym razie dzięki.
Odpowiedz
Jak mogę wykonac zadanie "zabójczy trunek" kiedy Tymon już dawno gryzie glebę?
Odpowiedz
A do czego ci tam Tymon potrzebny?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Fellan o nim opowiadał w trakcie dawania tej wskazówki ale rozmawiałem wtedy przez fona i nie skupiłem sie na dialogu, możesz mi w takim razie podpowiedzieć do kogo mam sie udać/co mam zrobić?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości