Epilog - problemy z zadaniem
No jesteś pewnie po rozmowie z Kelvinem, więc w takim razie musisz znaleźć jakiś trunek, dzięki któremu otrujesz strażników.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
No to już udało mi sie wykonać, ale teraz proszę o podpowiedź kto ma być przedstawicielem Beliara w zadaniu Sluga Trzech Bogów, bo nowicjuszy Innosa i Adanosa już mam tylko tego mi brakuje.
Odpowiedz
Rozejrzyj się w mieście na placu świątynnym.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
No dobra poradziłem sobie, teraz z kim należy porozmawiać odnośnie kolejnych wojowniczek, bo Zelda po przygotowaniu Velayi kazała zwiększyć odział, latałem po całej mapie i zagadywałem wszystkie kobiety ale nie mam z żadną dialogu na ten temat, nie wiem może cos przeoczyłem
Odpowiedz
Musisz zwerbować Fethę i Bonkę, które przesiadują w jednej z podmiejskich jaskiń. Oczywiście tylko wtedy gdy przekażesz im pewną smutną wiadomość.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
No myślałem o nich, z tym że info o smierci brata już zostało dawno przekazane a ja z żadną z nich nie mam dialogu.
Odpowiedz
To pogadaj jeszcze raz z Zeldą.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Dobra zaczynam sie poddawać powoli, co ja mam zrobić w zadaniu Wichry Wojny kiedy Pyrokar odsyła mnie do Mileniusa a ja po prostu nie mam z nim dialogu..
Odpowiedz
Czyli nastąpiły już ataki na Klasztor Czarnych Paladynów, tak? A Lord Andre już uwolniony?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
No Lord Andre dalej w wiezieniu, ataki Czarnych Paladynów już były, ostatni wpis o Lordzie Andre mam taki, że sie dzielnie trzyma w wiezieniu czy coś takiego, co mam więc zrobić?
Odpowiedz
co z zadaniem Zawsze wierny? na jakim etapie?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
No własnie ostatni wpis mam taki, że byłem u niego z żywnoscią i że jest ciężko ale sie trzyma, łącznie 4 wpisy mam tylko i nie mam pojęcia co dalej zrobić
Odpowiedz
próbowałeś dać mu kryształ?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ten z zadania z paladynami ;v? Ten kryształ który mi został oddałem już Hyglasowi ;v
Odpowiedz
no i mamy zonk!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości