Przebudzenie - przebieg prac
Nie tylko kryształy ale zasada podobna.
Przedmioty teleportacyjne są już gotowe i niebawem będą wstawione do gry.
Znajdzie się tam też jeden, z którego zrezygnowaliśmy w Przeznaczeniu, a pochodzący z przepastnych zasobów skryptowych Global.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

I stało się! Realnie ruszyła najciekawsza moim zdaniem faza prac nad modem, a mianowicie pisanie i wstawianie nowych zadań. Kilka już jest gotowych i wstawionych.
Tym razem będzie ich z pewnością więcej, niż w Epilogu i jestem pewien, że przypadną wam bardzo do gustu.
Łącznie w grze pojawi się 73 rodzaje zwojów magicznych, z czego 5 dotąd w sadze Przeznaczenia nie występujących, których zaklęcia znane były dotąd tylko magom lub nigdy nie były w grze.
Będą bardzo widoczne "przyporządkowania" danego rodzaju magii poszczególnym frakcjom, i specyficzne uzasadnione w lore rozdzielenie zwojów pomiędzy handlarzy.
Nastąpi także duża rewolucja w cenach zwojów, nieuzasadniona w G2 P ale tu istotna dla logiki i samego gameplaya.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Wszystko ładnie pięknie, ale i tak liczę najbardziej na to z czego najbardziej słyniecie. Oczywiście mam na myśli questy, ale wydaje mi się, że mogę być spokojny, jeśli chodzi o tę kwestię.
Mnie najbardziej cieszy, że akcja moda dzieje się w mojej ukochanej GD <3
 
Ale to stawia większe wyzwanie dla nas. Każdy zen zna na wylot i po 1 h grania będzie pewnie narzekanie, że nuuuudy...
Jak w Epilogu. Dlatego stawiamy na fabułę - musi znowu zassać!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Na pewno będą tarcze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

A duale tesz?
Po często pojawiających się wpisach o postępach prac śmiem wątpić, że nie zdążę ukończyć Epilogu przed premierą
Epilog przejdziesz w trzy-cztery dni - więc spokojnie
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
(01.06.2017, 17:39:04)Klimek napisał(a): A duale tesz?
dlaczego jak się pisze o tarczach to zaraz jest pytanie o duale?
tarcze będą , tak jak powiedziałem,a duali nie będzie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Tak z innej beczki. Dzis rano budzac sie zaczela mnie nachodzic mysl, ze w Przebudzeniu bardzo chetnie zobaczyl powrot pewnego slynnego demona... Troll Jak myslicie, mialoby to sens?
Jest to podstawowy wątek gry właśnie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Opowiesz nam o tym śnie? zieew
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Śniący? Strzał w dziesiątkę  OK
Nie będziemy tu zdradzać fabuły. Zresztą w ogólnym opisie jest od początku info na ten temat.
Na ten moment jest już w różnej fazie realizacji 50 zadań.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości