Przebudzenie - przebieg prac
W Epilogu najgorzej wspominam Drwala Goblina, ciężki orzech to był do zgryzienia.
O ile w Khorinis jedynie mroczny las i okolice, to miejsce, gdzie nieprzygotowany śmiałek nie ma szans przeżycia, bowiem w pobliżu nie ma przyjaznych osad ludzkich, to w Górniczej Dolinie uciec przed stadem zębaczy, to nie lada wyczyn. Ogólnie cały ten teren jest nieprzyjazny dla niedzielnego poszukiwacza przygód, więc poprzeczka wobec Epilogu - pierwsze skrzypce gra tu fabuła i Przeznaczenia - można wzmocnić postać samymi questami zanim ruszymy do walki, pewnie pójdzie w górę. Jak to mawiał Gorn, do boju.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Czy ja was kiedyś oszukałem? Czy moje opinie i oceny naszych modyfikacji mijały się z prawdą? No właśnie... Czekajcie cierpliwie, może nawet namówię Memoriusa na Arenę. Bo warto.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Relaks
(22.06.2017, 22:04:54)Tituf napisał(a): Bo warto.
Ta?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Mieliście moją ciekawość, ale po tym co napisał Tituf macie moją uwagę.

Nie wiem, dlaczego Bezi ma znów stać się słabeuszem(po raz 3 w ciągu roku powiedzmy), ale skoro miałem wielke problemy ze wspomnianym wyżej goblinem drwalem, to nie mogę się doczekać jak to będzie w niebezpiecznej Górniczej Dolinie. Nigdy nie zapomnę mojej pierwszej rozgrywki w zwykłego(jeszcze bez NK) Gothica 2, gdzie w 2 rozdziale poszedłem do GD i czułem wszechogarniającą niemoc, gdyż prawie każda droga zablokowana była przez orków lub inne szybsze ode mnie bestie. Jeśli zobaczymy choć trochę podobne rzeczy w Przebudzeniu, to będę aż nadto szczęśliwy.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Mogę wam już to obiecać, że grając w Przebudzenie, nie będziecie narzekać na nudy. Zadania jak się domyślacie stoją na bardzo wysokim poziomie i przykuwają do monitora na dłuższą chwilę, a to za sprawą sytuacji politycznej w Górniczej Dolinie, która jest napięta jak nigdy wcześniej, lecz nie to będzie naszym głównym celem... Ale tak jak i chłopaki wcześniej wspominali, Przebudzenie będzie bardzo trudne. Poruszanie się po krainie jest mocno ograniczone przez liczne zastępy wroga. Wilków i krwiopijców prawie nie ma, za to wszędzie możemy napotkać orków, zombiaków czy jaszczury. Rozwój postaci będzie tu grał kluczową rolę, ponieważ źle zainwestowane punkty nauki mogą nam bardzo utrudnić grę, a o poziomy i zdobywanie doświadczenia jest niezwykle ciężko. Handel też jest tu niezwykle ważny...
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Trudni przeciwnicy, trudności związane z ekonomią(mam nadzieję, że pieniędzy nie będzie tak łatwo można zdobyć), z rozwojem postaci i jak was znam, trudne, wymagające zadania... Brzmi jak naprawdę ciekawa opcja :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Jak na razie testerzy dostali wersję z bardzo skromnym rozwinięciem wątku głównego.
Aktualnie przygotowujemy multiquesty właśnie będące jego częścią lub z nim splecione  i będzie tam wiele ciekawych zwrotów akcji.
Zadania te jednak wymagają sporej ilości długich lore dialogów oraz przygotowania przemieszczeń, co jest zajęciem bardzo pracochłonnym.

Ostatecznie wejdzie do gry 55 zadań.
Pięć kolejnych zostało teraz z gry usuniętych.
Prorok dodał też 4 ostatnie z planowanych nowych pancerzy, w tym jeden autorstwa RysyPL.

Tymczasem planowanych Orkuf Łucznikuf nie będzie.
Przerosło mnie to skryptowo.
Pozostał jednak Orkowy Łuk wymagający bagatela 150 zręczności Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Bagatela? Phi... B MarvinB... Edit ab... Atribute...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Kusznicy wystarczą... by było trudno :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Kusznicy oczywiście są  - w umiarkowanej liczbie.
Tak czy inaczej testy wskazują, że gra jest trudna także pod względem walk  i typowe zadania typu "bij-zabij" ze względu na liczbę przeciwników będą w jakimś stopniu wyzwaniem dla gracza mało wszechstronnego.
Zapomnijcie o systemie rozwoju postaci z Epilogu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Tzn jaki powinien byc rozwoj postaci? Wszystko w silke bo nie bedzie pancerzy pod zrecznosc i inaczej nie przetrwamy czy jak? Troll
Bezi powinien być przede wszystkim sprytny oraz docenić pewne możliwości jakie otwierają przed nim nowe frakcje.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Trudno dostępne miejsca? Pewnie już je wszystkie znacie, ale postaramy się nagrodzić ich eksplorację...

[Obrazek: hUIOPMR.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Mam tylko nadzieję że nie przesadzicie z zwierzętami i potworami.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości