Przebudzenie - przebieg prac
Co tu się podzialo z drugim planem? Wygląda na to, ze jednak GD będzie troszkę bardziej zmieniona niż sadzilem, super!

Wybaczcie double posta. ale właśnie przyszło mi coś do głowy - skoro jest dużo szukania i dużo ciekawych skarbów do odnalezienia, może warto zrobić jakiegoś (ukrytego?) mini-questa, w którym możemy dostać amulet ognika. Można też dać go do kupienia za dużą cenę, tudzież kazać płacić za naukę(i nie zapomnijmy, PN też są bardzo ograniczone). Ot taka myśl.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Jet to nierealne, bo przecież nie ma Magów Wody.

Tymczasem w kwestii "drugiego planu" ale dialogowego....
Z tego co mamy jestem niezadowolony i to mocno.
Tak naprawdę muszę napisać wspólnie z Titufem jeszcze około 3000 linii dialogowych, żeby to wyglądało jak należy.

Pozostało do zakończenia jeszcze 9 zadań ,  z czego dwa jedynie  w alternatywnej wersji zakończenia.
Zadań z alternatywnymi zakończeniami będzie więcej, przy czym pewne opcje wybrane ucinają znaczne części konsekwencji a nawet innych zadań.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Memorius, odnośnie ognika - nie wiem, czy dorobiliście bonusowe lore, ale z tego co pamiętam, to w NK Vatras nie mówił, że tylko magowie wody się zajmują ognikami. To magiczne stworzenia, więc pewnie znajdą się jacyś magowie, którzy będą się chcieli w ten temat zagłębić. Taka myśl, że mimo iż nie będzie magów wody których znamy, to ktoś choćby z Zakonu Ocalenia, czy może nawet Mrocznych mógłby jednak badania przeprowadzać. To tyle, jak nie będzie to też z chęcią zagram!

No, teraz może być ciekawiej w rozgrywkach czy to arenowych czy nie, jak kilka zadań będzie miało bardzo brzemienne w skutkach efekty, z tym większą (nie)cierpliwością czekam więc na Przebudzenie.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odnośnie Ognika jeszcze raz.
G2 Noc Kruka została stworzona jako gra dla dzieci.
Dlatego nie zabija się w niej kobiet, są Piraci, którzy tak imponują dzieciom oraz Ognik, który został wprowadzony po to, by dzieci , z natury niecierpliwe nie płakały, że nie mogą  znaleźć czegoś tam w świecie.
Taka wczesna forma - "podążaj za wskaźnikiem" konieczna , bo mama z tatą wywaliły kasę na grę, a Piranie nie chcą by uznano by były to pieniądze wywalone w błoto.

Ja jak wiadomo nie lubię dzieci, a gra jest za darmo, więc Amuletu Szukającego Ognika nie będzie. Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Przeciez szukajacy ognik to bezwartosciowy plugin, nie mam pojecia kto go uzywa do czegokolwiek Relaks
Taaa, też nigdy nie używałem go i myślałem, że może w Przebudzeniu się to zmieni, ale w sumie racja - wyszukiwałby też przedmioty questowe itp, więc część zabawy by mógł odebrać.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Ale chodzi o to, ze to sie nawet nie nadaje do szukania czegokolwiek Lol Szanujacy sie gracz i tak stara sie zajrzec w kazdy kąt i koniec koncow i tak wszystko znajdzie sam, a uzywanie ognika tylko spowalnia gameplay
zakończone zostały prace nad Zbrojownią Przebudzenia.
Ogólnie dodane zostało 37 broni do walki w zwarciu - mieczy 1H i 2H - częściowo magicznych, toporów, kosturów i innej broni
oraz 9 do walki dystansowej (łuki i kusze)
pewna liczba z tego to nowe bronie używane przez orków... i nie tylko

Właśnie ukończyłem wątek Druidów, który chyba wyszedł bardzo dobrze, a pod względem logiczno- skryptowym to majstersztyk na miarę zadań z Epilogu. :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Goście z północy Myrtany znaleźli w Górniczej Dolinie miejsce dla siebie...

[Obrazek: 079d3014ac21b.bmp]
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Dodane bronie mają własne modele? Te od Harada/Bospera były świetne.

Btw ładne zbroje mają panowie.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
W większości dla nowych broni są to nowe modele, ale wykorzystywane już przez nas wcześniej w Przeznaczeniu.

Co do ładnych pancerzy... zobaczycie zupełnie nowe modele nigdy wcześniej przez nas nie użyte, a może nawet  nie użyte nigdy wcześniej w ogóle.
To samo się tyczy szat i ubrań.
Będzie sporo nowego w tym zakresie, ale pojawią się także proste nostalgiczne nawiązania do Przeznaczenia i Epilogu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

To znaczy nawiazania w zakresie uzbrojenia czy ogółem?
Nie, nowe uzbrojenie jest niezwiązane w żadne sposób z lore Przeznaczenia ani Epilogu.
Miałem raczej na myśli pewne rozpoznawalne szaty i pancerze z G2 Przeznaczenie, ale to poniekąd zrozumiałe, skoro występuje mnóstwo postaci z G2 P i poznajemy ich dalsze losy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Tajemnicza Kamienna Forteca... Jak myślicie co tam na was czeka?

[Obrazek: dcc4bd412055d.bmp]
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Testów będą jeszcze dwie tury.
Najbliższe testy to wersja Visual Alfa 4 zapewne już od środy, jeśli nie wynikną żadne problemy.

Testy ostatniej tury dla wersji BETA zapewne będą możliwe już w połowie sierpnia bo w kwestiach zadaniowych jest wszystko gotowe w content w 98 %.

Gra będzie najprawdopodobniej gotowa całkowicie we wrześniu.

Kiedy premiera?
Nie wiem, nie spieszy mi się z tym.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości