Przebudzenie - przebieg prac
(24.07.2017, 19:27:46)SparrowJacek napisał(a): Życie i mana nie będą się oczywiście regenerować podczas snu, prawda?
nie, nie będą

szukanie Chromaninów oczywiście będzie , bo jakżeby be z tego, prawda? :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o Przebudzeniu. Dwa zakończenia zawsze rozbudzają w graczach delikatne podniecenie, bo przecież to najlepsza sprawa jeśli działania bohatera wpływają na rozgrywkę. Co prawda muszę jeszcze nadrobić Epilog, ale myślę, że w te wakacje się to uda. Stary "przyjaciel" śle słowa otuchy oraz życzy powodzenia w dalszych pracach. :>
Gotowa jest kolejna wersja testowa (niemal kompletna gra) i dziś rozpoczynają się  testy. OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Czy przewidziany jest jakiś respawn potforkow w modzie? Oczywiscie nie mówimy tu o pojawianiu się konkretnego stwora gdy dostaniemy zlecenie z którym jest On związany. W Epilogu jak pamiętam cos spowodowało mi w pewnej chwili respawn jak w Gothicu gdy wchodzimy w 2 rozdział i było to bardzo niespodziewane i nieprzyjemne dla Bezia który z 1 wilkiem miał problemy
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
nie , nie bedzie tego, bo gra i tak bardzo trudna pod tym względem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Powiem wam, że to co Tituf zrobił z menu głównym jest cudowne. Niesamowicie wprowadza w mroczny klimat Górniczej Doliny. Według mnie najlepsze menu z produkcji DT :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Menu jest zwykłe i Lewkooo przesadza.
Ruszyły testy na całego!

[Obrazek: G0UsR4A.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Bezi z wiekiem staje się niezłym modnisiem.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Ten strój zdecydowanie nie pasuje do dzikiej Górniczej Doliny, mało praktyczny. OK
Tak testy ruszyły na całego, a ja podziwiam zachód słońca z moim nowym druhem :>

[Obrazek: 319cb326be3a8.bmp]
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Oczywiście nadal trwają prace skryptowe nad Finałem.
Dzis udało mi się po mozolnym układaniu warunków wielokrotnie złożonych wyjść w końcu na szczyt piramidy skryptowej i stworzyć najważniejszy warunek finałowy.
Teraz pora na stworzenie zapewne już ostatniej godziny gry oczywiście z karkołomnymi zwrotami akcji wieńczącymi naszą mała Destiny Trylogię G2 :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Doskonale :>

A jak tam Opos po pierwszych chwilach testowania? Opowiesz nam coś bezspojlerowego może? :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Na razie za mną 6 godzin grania. Akcja z każdym zadaniem nabiera tempa i ciężko oderwać się od komputera, nie ma szans na wybijanie potworów po kolei, ponieważ są one poustawiane w grupach i wędrówka polega na zwinnym przekradnięciu się przez te istoty. Poziom trudności według mnie dużo cięższy niż w Epilogu. Na razie wykonałem zadania na zamku, które bardzo mi przypadły do gustu. Spotkacie też masę nowych NPC oraz gildii. Więcej nie napiszę bo nie chcę nic zaspoilerować :>

Czy tylko ja mam zawsze obawy w tej lokacji, że coś zaraz na mnie wyskoczy? :>
[Obrazek: t0UoiTD.jpg]
 
Oj ta lokacja odcisnęła pewne piętno na każdym graczu zarówno w G1 jak i w Przeznaczeniu :>. Nie cierpię tam chodzić, ale pewnie znowu jakaś wewnętrzna siła mnie tam zaciągnie gdy już zagłębię się w Przebudzenie...
Nie bójcie się. Tym razem light.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości