Ankieta: Kto zostanie zwycięzcą Areny Przebudzenia?
Ankieta jest zamknięta.
Jastrząb
4.35%
1 4.35%
SparrowJacek
34.78%
8 34.78%
XaroN
4.35%
1 4.35%
Klimek
17.39%
4 17.39%
Dinozaur
8.70%
2 8.70%
MaQo
8.70%
2 8.70%
Jonxx
21.74%
5 21.74%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Arena Przebudzenia
Ja też Draala nie znalazłem :/ Ale w ostatnim podejściu go znajdę i spróbuję ten 25 lvl wbić :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Zasłużone gratulacje dla Jacka. Od początku nie miałem wątpliwości co do jego wygranej.
Odpowiedz
Jednym z elementów decydującym o Arenie miała być Receptura Jeremiasza z jej rozszyfrowaniem - ale dobrze, że zaniechaliśmy tego, bo to łatwizna się okazała.
A taka ciekawostka - miejsce z Torbenitem sam odkryłem dopiero podczas testów Facepalm
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gratulacje dla Sparrowa!
W pełni zasłużone zwycięstwo  OK
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Memorius to niezly zgrywus. :> Pamietam jak sciemnial, ze Sparrow pozbawil sie zwyciestwa. :>

Zaklady bukmacherskie okazaly sie sluszne, a ja ciesze sie, ze dorownalem Jonxxowi. OK

Jacku, no no :D Gratulacje. Teraz musze opic smutek z powodu przegrania piniadzow w zakladach. :> Jednak wygral najdokladniejszy!
Odpowiedz
Tak. Zwyciężyłem i udało mi się udźwignąć nadzieje i marzenia ludzi, którzy uznali mnie za kandydata. Dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli. Dziękuję też za miłe słowa na końcu od uczestników Areny i forumowiczów.

Powiem wam jednak, że moje zwycięstwo nie napawa mnie taką radością, jak myślałem, mimo iż - zbiegiem okoliczności - jest to prezent urodzinowy. A dlaczego? Wygrałem nie dzięki temu, że najdokładniej przeszedłem Przebudzenie, o nie. Wygrałem dlatego, że doskonale znałem Przeznaczenie. Właśnie tak, tam poznałem miejsce z Torbenitem, wiedziałem więc, że powinienem i w Przebudzeniu tam pójść. Jonxx i Klimek nie wiedzieli, zrobili jednak punkt 5. który był czysto Przebudzeniowy, więc Przebudzenie oni przeszli dokładniej(nie wspominając o 30k doświadczenia więcej u Jonxxa) i wielkie brawa i gratulacje dla nich, tytuł zwycięscy przyjmuję, jednak równa chwała powinna spłynąć na Jonxa i Klimka.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
tamtam tamtam tamtam

Chwała Sparrowowi! Chwała Jonxoowi! Chwała Jastrzębiowi! Chwała Dinozaurowi! Chwała dla MaQo! Chwała Xaronowi! Chwała Klimkowi! Chwała wszystkim Gladiatorom za wzięcie udziału w tych wiekopomnych rozgrywkach! :>


Żałuję, że nie było mi dane stawić się na poprzednich Igrzyskach.
Odpowiedz
Gratulacje dla dzielnych Gladiatorów. Po raz kolejny udowodniliście, że stanowicie elitę społeczności skupionej wokół Gothica. Chwała zwycięzcom, chwała zwyciężonym, chwała zgromadzonym. Możecie kroczyć z podniesioną głową i niech Innos będzie z wami.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz
Może pojawi się jakiś post/temat podsumowujący rozgrywkę, dobrze widoczny, taki dla potomnych? :> Taki z rankingiem i ogólnym przebiegiem Areny oraz streszczonym opisem dokonań każdego z uczestników wraz z komentarzem ich gameplayu.
Odpowiedz
W temacie wszystko zostało w tym względzie raczej powiedziane.
Szkoda tylko, że "temperatura" Areny skupiła się na setkach postów w sb, a nie w tym temacie.
Dlatego temat jest taki "ledwo ciepły".
Ale cóż, to już efekt forumowej filozofii uczestników i Team na to wpływu nie miał.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A mnie zastanawia co byłoby kolejnym warunkiem zwycięstwa, gdybym odnalazł Draala, a Klimek znalazł i sprzedał kamień z kopalni.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
A mnie zastanawia, czy ja jestem na 3 miejscu czy egzekfo z Jonxxem, bo nie zostało to dokładnie opisane, czy w czymś byłem słabszy Hmm
Odpowiedz
W rzeczach, które były brane pod uwagę jesteś na równi z nim :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Jak tak bardzo chcesz, Klimek to zaraz coś wynajmę, że zdobędziesz III m.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ale było wspomniane jeszcze o różnych specakcjach. Przykładowo w jakiejś specakcji MaQo okazał się słabszy od Xarona, ale do tej pory nie dowiedzieliśmy się o co chodziło.

Chyba, że nieuważnie czytam sb. Lol Ale ostatnio mało jestem na internetach i już nie nadążam z jego czytaniem, więc dobrze by było zamieszczać takie info w temaciku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości