Przebudzenie - problemy techniczne
#76
Gre odpalam przez gothicstarter, co do posta erwina spróbuje, dziękuje za pomoc i dam znać jutro czy działa

Jesli chodzi o to czy mam prawa do folderu to tak, zwykla sciezka typu steamapps common i gothic 2

molgbys wytlumaczyc o co chodzi z ta instalacja poza program files? przepraszam ale jestem totalnie zielony w tych tematach
Odpowiedz
#77
(24.08.2021, 22:09:41)monuu napisał(a): molgbys wytlumaczyc o co chodzi z ta instalacja poza program files? przepraszam ale jestem totalnie zielony w tych tematach

Po prostu zamiasst ścieżki (C/D/E)/Program Files, dajesz  (C/D/E)/XXX, gdzie XXX to dowolny folder który stworzysz(u mnie /Gry/Gothic II)
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
#78
Swoją drogą ja zadam pytanie na przyszłość. Bo czytałem tutaj, że coś tam się w okolicach zamku psuje z zapisywaniem. Mam pytanie czy grać po prostu na zwykłej instalce czy pobrać od razu ten plik co N1kX wrzucał, który pomógł bodajże Hexadosowi?

(09.06.2021, 12:15:45)N1kX napisał(a): Aby nie musieć manipulować, Zamień plik mod na ten.

Google.drive
Odpowiedz
#79
Mam pobrane poza program files,
steamapps->common->gothic2
Odpowiedz
#80
Dobra, to zadam jeszcze jedno pytanie. Na jakiej wersji gry grasz i skąd ją pobrałeś?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#81
kupiłem ją na steamie, i gram na 2.6 jeśli o to chodzi
Odpowiedz
#82
Wersja Steam jest najgorsza, nie używaj jej. Podziękowali i wystarczy. Najlepsza wersja to DVD lub obraz tego DVD (.iso)
Odpowiedz
#83
ale myślicie że to w tym może być problem? przechodziłem już wiele modów i nie było problemów
Odpowiedz
#84
Tu nie chodzi o crashe na taranie, tu chodzi o odpalenie gry w ogóle. Ale to chyba nie pierwszy problem z modyfikacjami monuu... Ja nadal, jakkolwiek to brzmi, zalecałbym reinstal systemu, bądź czyszczenie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#85
Tak problem występuje przy wejściu w nową grę, pomyślę nad tym oczyszczaniem, ale przed tym czekam jeszcze na coś, może ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić, dziękuje za każdą pomoc <#
Odpowiedz
#86
Spróbuj jeszcze to pobrać i zainstalować:

https://www115.zippyshare.com/v/Q5B9Mtr1/file.html

https://www110.zippyshare.com/v/vdmVZBd5/file.html
Odpowiedz
#87
również nie pomogło
Odpowiedz
#88
To spróbuj jeszcze ustawić uruchamianie GothicStartera jak administrator - prawym myszki=> właściwości=>zgodność.

Jak nie pomoże odinstaluj grę i wywal ręcznie to co się nie odinstalowało, czyli najlepiej cały folder Gothic.
Zainstaluj od nowa, pobierz te paczkę patchy z Uniona, skopiuj i pozamieniaj pliki. Potem mod i zobaczymy.

https://www19.zippyshare.com/v/4qy1pf5s/file.html
Odpowiedz
#89
okej, dziękuje, i gothicstartera zawsze odpalam jako administrator
Odpowiedz
#90
(25.08.2021, 00:14:49)Dota napisał(a): Swoją drogą ja zadam pytanie na przyszłość. Bo czytałem tutaj, że coś tam się w okolicach zamku psuje z zapisywaniem. Mam pytanie czy grać po prostu na zwykłej instalce czy pobrać od razu ten plik co N1kX wrzucał, który pomógł bodajże Hexadosowi?

(09.06.2021, 12:15:45)N1kX napisał(a): Aby nie musieć manipulować, Zamień plik mod na ten.

Google.drive

Dota, najlepiej nie zapisywać na zamku. To znaczy można zapisywać w pewnych miejscach, z tego co pamiętam na przykład przy scianie w kościele. Musisz wyczaić miejsce gdzie zmienia się soundtrack z zamkowego na ten ogólny z całego zena. Takie miejsca są też chyba przy kilku krańcowych ścianach w sali tronowej i ogólnie na brzegach zamku. Ja tak robiłem i pozwalało to na w miare sprawne zapisywanie gry.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości