Przebudzenie - problemy z zadaniami
EDIT: nieważne, źle przeczytałem - cmentarzysko orków, jak MaQo powiedział, to jest to.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Zbadałeś DOKŁADNIE cmentarzysko orków?
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Rozmawiałeś z Diego, że zebrali się wszyscy i spełniłeś jego prośbę? No i musisz skupić się na odnalezieniu ksiąg, ile posiadasz w ekwipunku?
Odpowiedz
Tak zbadałem, zapomniałem o tym.
Odpowiedz
Czyli spotkałeś starego kolegę?
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
I dostałeś orkowy zwój teleportacji?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Spotkałem Donato, dostałem zwój i znalazłem kryształ.
Odpowiedz
To co masz jako ostatni wpis w dzienniku i gdzie są Tondral i przyjaciele obecnie?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Tu masz wszystkie wpisy z dziennika dotyczące tego zadania:
[Obrazek: 0a6a83b2e1199.png.html]
[Obrazek: 353772ea19f78.png.html]
[Obrazek: 622362e03635e.png.html]
[Obrazek: 0169b8ea94b25.png.html]
Tondral i przyjaciele są tam gdzie byli na samym początku.
Odpowiedz
Osobiście miałem tak samo, dopiero gdy przyniosłem jajo modliszki fabuła poszła naprzód.
Choć wydawało mi się, że na arenie nie musiałem przynosić tego jednego jaja.
Odpowiedz
Po zdobyciu jaja polnego pełzacza powinieneś chyba mieć dialog z kimś z Bractwa w Zamku. Jak dostarczyłeś wszystkie 4 i nie masz, to prześpij się.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(25.09.2017, 19:19:56)XaroN napisał(a): Osobiście miałem tak samo, dopiero gdy przyniosłem jajo modliszki fabuła poszła naprzód.
Choć wydawało mi się, że na arenie nie musiałem przynosić tego jednego jaja.

Było to zmieniane.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Ile smoczych korzeni/goblińskich jagód można zebrać?
Bolt Thrower
Odpowiedz
Z ziemi około 15 jednych i drugich.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Ja mam pytanie dotyczące zadania "Złodziej rudy". Czy ten jegomość znajduje się w czy poza kopalnią? Od Aleksandra otrzymałem informację, że można wykluczyć z podejrzeń wszystkich robotników, więc niby sam sobie odpowiedziałem na pytanie, ale potrzebuję Waszej porady na ten temat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości