Po drugiej stronie Mroku - problem z zadaniem
#36
(14.04.2024, 17:00:38)Memorius napisał(a): Jeszcze raz powtarzamy.
Jest to piękna akcja, w rezultacie której natychmiast po oddaniu zestawu uzbrojenia panu Zenteno zaczepia nas Hirmgard. Nie trzeba nawet kroku robić.

No tak, zagadał do mnie on oraz baron jednak Berhold już nie, i tak jak pisałem nie mam z nikim żadnych dialogów, pochodziłem też jeszcze kilka razy po mapie zobaczyć czy gdzieś się coś nie pojawiło, oraz czy nie mogę otworzyć którychś z drzwi lecz w zasadzie stoję w miejscu, nie mam z nikim dialogów i nie wiem czy coś się nie zbugowało.

(14.04.2024, 17:01:17)Erwin napisał(a): Najlepiej cofnij się z zapisem do momentu kiedy masz oddać Zenteno miecz i pancerz.
Podejrzewam, że włączyłeś przyspieszenie czasu z pluginu podczas dialogów i się zmienne popierniczyły.

Jak nie masz takiego zapisu, to spakuj save i go wrzuć tutaj. Zobaczę, czy da się z tym coś zrobić.

Niestety nie mam tego save bo już sobie nadpisałem, co do przyśpieszenia to bardzo prawdopodobne że rozmawiałem z nim podczas włączonego, już podsyłam save: 

https://www.mediafire.com/file/b49vt9o9g...1.rar/file

Z góry dziękuję :D
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Po drugiej stronie Mroku - problem z zadaniem - przez Aragnis - 14.04.2024, 17:03:32
RE: Instalacja i problemy techniczne - przez Demka - 12.04.2024, 14:59:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości