Po drugiej stronie Mroku - problem z zadaniem
#77
(16.04.2024, 22:13:56)Memorius napisał(a): Niekoniecznie. Ja grając chyba trzecią wersję testową też ja ominąłem i nagle utknąłem. Optowałem w pewnym momencie za tym, żeby ją położyć na środku drogi, ale ekipa uznała, że zmiana nie jest konieczna.
Generalnie nie jest konieczna. Po prostu trzeba nieco uważniej grać. Uniony tu do rzeczy nic nie mają, bo paczka tworzy się na najprostszym z możliwych skryptów.

Może i tak, nie będę się tu kłócił. Ja to niestety przeoczyłem, a że nie wiedziałem w ogóle, czego mam szukać - postaci, lokacji czy jakiegoś itema, to nawet jakbym wiedział, że nic mi się nie popsuło, to raczej nie miałbym cierpliwości, żeby chodzić po mapie i sprawdzać każdy kąt czy coś się gdzieś nie pojawiło. Tym bardziej biorąc pod uwagę to, że to było w sumie w miarę po drodze, przy lampie, więc byłoby to jedno z ostatnich miejsc gdzie czegoś bym szukał. Jak to mawia przysłowie, najciemniej pod latarnią. xD
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Po drugiej stronie Mroku - problem z zadaniem - przez Dota - 16.04.2024, 22:22:07
RE: Instalacja i problemy techniczne - przez Demka - 12.04.2024, 14:59:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości