Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Ale tu nie o to chodzi że coś kogoś ma obchodzić. Przecież to nawet mema nie obchodzi. To jest po prostu śmieszne i tyle.
Odpowiedz
Jak to? o_o
Od kiedy tak jest?
To się po prostu w głowie nie mieści :exclamation: 
Sądziłem,że jest tam Rozumem i Sumieniem jak t było do niedawna.

Czyby nadeszła Dobra Zmiana?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ostatnio poszły tam hejty w Simena i jego :D
Odpowiedz
Znam tę historię.
Przeczytałem uważnie wszystko przy kawie i ciasteczkach.
Tak naprawdę to metek i smox sa tłumaczami Destiny Team , wypożyczonymi do Bractwa Spolszczenia . więc w sumie Returning powinien się ukazać pod szyldem DRUŻYNA SPOLSZCZENIA /Destiny Team.
Kto zna sprawę od podszewki nie zaprzeczy faktom, czyż nie? Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Największe dno to było zachowanie MacDuna, który ni stąd ni zowąd zaczął jeździć po smoxie. Myślenie nigdy nie było jego mocną stroną :>
Odpowiedz
To, że taki osobnik jak MacDun obraża takich ludzi jak metek i smox nie świadczy o nim ale o ogólnym poziomie forum TM i dbałości Administracji o porządek.
Takich jak MacDun dawno nie powinno tam być. Może byliby tam teraz inni....
To jednak wina Adanosa, który jest słabym, niezorientowanym w tym co się na forum dzieje Adminem.
Nic dziwnego, że pewne osoby zaniechały tam płacenia za forum, chyba że info jakie do mnie dotarło onegdaj pocztą pantoflową na ten temat to nieprawda.

Wobec Simena padły tam różne zarzuty, jednak jak widziałem także podszyte gejowskim podnieceniem pewnych userów,
To nie wyzwało żadnej reakcji.
Forum dla gejów?
Nie thx. Wolę czaty dla lesbijek.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Prawda, ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą. Ja to ogólnie uważam, że era for się skończyła i teraz nic dobrego na nich nie wynika.
tM to wyjątkowy przypadek idiotyzmu, który przejawia się obrażaniem takich osób jak metek i smox, czy rosyjskich twórców modów, którzy jednak coś dla Gothica zrobili i coś osiągnęli.
A co ludzie na tym forum osiągnęli? Polskie mody, które są naprawdę udane można policzyć na palcach jednej ręki.
Gdyby to zależało ode mnie, to bym się stamtąd wyniósł. Lepiej coś robić na grupie na fb albo w innym miejscu niż wśród bandy chamów. Jak zapewne czytaliście opinie użytkowników, którzy pisali, że wolą spolszczenie z translatora niż profesjonalne, bo z translatora szybciej wyczerpały moją cierpliwość.
Odpowiedz
Tak czytałem to info o translatorze.
Jako humanista pozostawię to po prostu bez komentarza.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zastanawia mnie totalny marazm jaki panuje wśród użytkowników tego forum spoza grupy Klub.
Udziela się jeden , dwóch może...
Oczywiście zaraz Milcząca Większość powie - "och, po co mam coś pisać skoro nie mam nic mądrego/ważnego do powiedzenia?"...
Wytworzyła się sytuacja gdy zrobiła się Totalna Czytelnia i Ukradkowe Śledzenie Poczynań połączone ze sprawdzaniem Kiedy Bendzie Premiera Moda Rzeby Go Ściongnonć.
No cóż, tacy Fani Gothic i naszej działalności muszą się liczyć z tym, że gdy w końcu napiszą za jakiś czas "Pomurzcie!" to Pomagierzy odpiszą im dokładnie tyle samo ile oni napisali wcześniej.
Nie, nie chodzi tu o pisanie na siłę, byle pisać.
Jednak chyba warto zastanowić się PO CO TU NAPRAWDĘ PRZYCHODZICIE?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zawsze to lepiej dyskutować w miłym choć małym gronie niż wysłuchiwać bełkotu setek znawców i troli
Odpowiedz
Tytuł (przechodni rzecz jasna) Idola Forum otrzymuje Szaki 33.
Jako Gelex pytał na forum TM w dziale Global PL o rzeczy dotyczące Przeznaczenia. xD
Faja Idol Faja Pony
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Widziałem, że na forum BS również brakuje aktywnych użytkowników, natomiast shotbox jest oblegany. Ciekawe, co byłoby gdyby admini wyłączyli go? To niestety dotyczy i naszego forum...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Prawdopodobnie zrobiłoby się spokojnie, cicho. Albo spam totalny. Innych opcji nie widzę.
Odpowiedz
Ja sam tam nie napisałem jeszcze ani słowa, ale czasami jakieś bzdety w SB machnę. Język
Odpowiedz
Najważniejsze to stała ingiwilacja i bieżąca neutralizacja szpiegów.
Czyli to, o czym pisałem na naszym SB ostatnio.
To kardynalna zasada.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości